„Amazon” superka naudotus videožaidimus

  Internetinė parduotuvė „Amazon” pasiūlė savo klientams naują paslaugą, skirtą panaudotų žaidimų supirkimui. Ši paslauga siūloma puslapio amazon.com naujoje skiltyje „Amazon Trade-In Store”. Naujosios paslaugos principas visiškai sutampa su „Amazon” principu: vartotojas, norintis parduoti panaudotus videožaidimus, pirmiausia išsirenka svetainėje norimus pirkti žaidimus, pasirenka juos į krepšelį ir išsiunčia užsakymą bendrovei „Amazon”. Visas prekių pristatymo pašto išlaidas apmoka „Amazon”. Gavę užsakymą Trade-In Store darbuotojai pardavėjui išsiunčia Amazon Gift Card pinigų sumą, kuria buvo įvertinti atsiųsti žaidimai. Kol kas dar neaišku, ar „Amazon” perpardavinės žaidimus savo pačių portale, ar parduos tretiesiems asmenims.

     Naujoji „Amazon” paslauga gali būti ne tokia paklausi tarp pirkėjų, nes bendrovė turi gana rimtų konkurentų, kurie jau daug metų užsiima panašia veikla. Pavyzdžiui, kompanija „GameStop” yra gerai žinoma tarp žaidimų mėgėjų ir konkuruoti su ja „Amazon” bus labai sunku.

     Žinoma, vartotojas gali pardavinėti žaidimus ir pats, bet tai reikalauja daug laiko ir pastangų. O panaudotų žaidimų pardavimo paslaugos yra labai populiarios žaidimų mėgėjų tarpe.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *