„Apple“ pristatė naują, protingą pelę „Magic Mouse“

Kompanija „Apple“ antradienį pristatė atnaujintą „iMac“ bei naują, 999 dolerius kainuojantį, „MacBook“. Tačiau vienas inovatyviausių kompanijos pasiūlymų – tai „Magic Mouse“. Pelės savybes kompanija „Apple“ pasiskolino iš „iPhone“, „iPod Touch“ bei „MacBook Pro“. Naujasis prietaisas – tai protinga stalinio kompiuterio pelė. „Magic Mouse“ pristatoma kartu su naujuoju „iMacs“, tačiau ją galima nusipirkti ir atskirai. Jos kaina – 69 doleriai. Tai elegantiškas, mažas bevielis žymeklis, kurio paviršius lygus. Nėra jokių mygtukų ar slinkties ratukų.

http://www.itzinios.lt/uploads/mmouse1.png

Nėra mygtukų? Na, ne visai. Visas paviršius yra tarsi vienas didelis mygtukas. Tai „multitouch“ jutiklis, leidžiantis spausti bet kur. Prietaisas juda kaip įprasta pelė. Norėdami nuspausti dešinį pelės mygtuką arba suaktyvinti meniu, spauskite dešinį viršutinį pelės kampą. Kairioji pusė atlieka tą patį, ką kairiojo pelės mygtuko paspaudimas. „Magic Mouse“ slankioja kaip „iPhone“. Norėdami slinkti per interneto puslapį ar dokumentą, jūs turite pirštu perbraukti vertikaliai aukštyn arba žemyn per pelės paviršių. Norėdami slinkti į šonus, judinkite pirštą horizontaliai (kairėn arba dešinėn). Jūs galite slinkti ir 360 laipsnių kampu – judinkite pirštą sukamuoju judesiu. Tai labai patogu žiūrint ar redaguojant dideles nuotraukas.

http://www.itzinios.lt/uploads/mmouse2.png

Pavargote nuo šių veiksmų? Jūs galite išjungti „multi-touch“ funkcijas ir naudoti „Magic Mouse“ kaip įprastą prietaisą. Taigi, „Magic Mouse“ yra labai protingas prietaisas, tačiau išlieka klausimas, ar ši pelė patogi kasdieniam darbui. Ar „multi-touch“ funkcijos pagerins darbą, ar tik erzins vartotojus? Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad ši pelė sulauks sėkmės.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *