„Apple“ ruošia pasaulinio režimo „iPhone“

Naujame „OTR Global“ pranešime tvirtinama, kad kompanija „Apple“ planuoja išleisti UMTS/CDMA hibridinį telefoną „iPhone“. Tikimasi, kad jis pasirodys jau 2010 metų trečiąjį ketvirtį. Jeigu tai tiesa, naujasis telefonas „iPhone“ galės konkuruoti su „Verizon“ tinklu ir tai leis baigti išskirtinį kontraktą su kompanija „AT&T“. Pranešime taip pat atkreipiamas dėmesys ir į tai, jog naujasis sumanusis telefonas turės 2,8 colių ekraną bei mažesnį korpusą. Tai derinasi ir su nuotraukomis, kurios birželio mėnesį pasirodė „iLounge“. Šį prietaisą gamins Taivane įsikūrusios kompanijos „Asustek“ dukterinė įmonė „Pegatron“.

Šis „iPhone“ telefonas bus milžiniškas kompanijos „Apple“ laimėjimas. Prietaisas galės palaikyti bet kokį pagrindinio tiekėjo tinklą. „Apple“ nereikės pardavinėti skirtingų „iPhone“ versijų, palaikančių įvairius tinklus. Be to, tai leis padidinti pardavimus.

Šios naujienos gali būti blogos kompanijai „AT&T“. „OTR“ pranešime tvirtinama, kad kompanijos „Verizon“ ir „Apple“ jau pasirašė susitarimą nuo kitų metų pardavinėti mobiliuosius telefonus „iPhone“. Žinoma, perėjimas prie „Verizon“ gali padėti išspręsti problemas, susijusias su bloga aprėptimi ir praleistais skambučiais, tačiau vartotojams gali tekti mokėti papildomai 30 dolerių per mėnesį už 5GB neribotą pririšimo planą ir 15 dolerių už keitimo paslaugas.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *