Atnaujintas pagrindinis „Facebook“ puslapis

Bijote praleisti gimtadienio priminimo pranešimą arba informaciją apie tai, ką jūsų apkūnus dėdė valgė pietums? „Facebook“ vėl šiek tiek keičia savo pagrindinį puslapį, tikėdami, kad tai padės jums lengviau rasti informaciją. Šie pakeitimai buvo pristatyti penktadienį.

Tarp naujausių pakeitimų yra sąrašas dalykų, kuriuos vartotojai praleido tuo metu, kai nebuvo prie interneto. Kai prisijungiate prie „Facebook“, jūs matote įdomiausius dalykus, kurie nutiko per pastarąsias keletą dienų. Jie yra pateikiami naujienų lauke „News Feed“. Tai gali būti nuotraukos, būsenos atnaujinimai ir kiti dalykai. Anksčiau „Facebook“ kas svarbu jums suprato pagal tai, kas yra populiaru tarp jūsų draugų. „Jeigu turinys susilaukia komentarų arba teigiamų įvertinimų „patinka“ iš 10 bendrų draugų, vadinasi, tai turi būti svarbu ir konkrečiam vartotojui“, – sakė „Facebook“ produkto vadovas Peter Deng. Nuo šiol vartotojas, paspaudęs „Live Feed“, galės gauti visus atnaujinimus, kuriuos atliko jo draugai.

Kitame pakeitime „Facebook“ integravo savo svarbiausių įvykių (angl. Highlights) funkciją į naujienų lauką. Dešinėje pusėje esantis laukas nuo šiol bus skirtas gimtadieniams ir kitiems svarbiems renginiams. Be to, svetainė atkuria kai kurias funkcijas, kurias buvo pašalinusi. Tai apima pranešimus apie naujus draugų draugus bei draugų tapimą grupės ar žvaigždės gerbėju. „Niekas nedingsta, – sakė Peter Deng. – Mes tiesiog perdedame įvairias funkcijas“.

Svetainė „Facebook“ turi daugiau nei 300 milijonų vartotojų visame pasaulyje. Maždaug pusė jų prie svetainės prisijungia kasdien. Daugumai vartotojų svetainė tampa svarbiu socialiniu centru, leidžiančiu bendrauti su šeima ir draugais.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *