Bill Gates prisijungė prie „Twitter“

Bill Gates yra ir programinės įrangos gigantas, ir filantropas, o dabar ir „Twitter“ vartotojas. Taigi, nuo šiol bet kuris interneto vartotojas gali tapti „Microsoft“ pirmininko pasekėju. Bill Gates jau prisijungė prie „Twitter“, nors jis, greičiausiai, nepateiks informacijos apie tai, ką valgė pusryčiams arba apie praleistą telefono skambutį. Anksčiau egzistavo paskyra „@BillGates“, tačiau ji nepriklausė Bill Gates ar jo pavaldiniams.

Pirmoji žinutė, kurią parašė Bill Gates buvo apie tai, kad jis pirmadienį planuoja išleisti antrąjį metinį fondo laišką. Tai pabrėžia jo filantropinių pastangų progresą bei iššūkius. „Labas, pasauli, – rašė jis. – Mano fondo laiškas bus išleistas sausio 25 dieną“.

Pirmasis toks laiškas buvo paskelbtas prieš metus. Jame buvo pabrėžiama, kad išlaidos bus didinamos nepaisant recesijos. Bill Gates atsakė ir į „Time“ bei Ryan Seacrest žinutes, kuriose padėkojo Ryan Seacrest už jo darbą gelbėjant nukentėjusiuosius per žemės drebėjimą.

Kol kas Bill Gates turi 50 000 pasekėjų, tačiau šis skaičius netrukus išaugs. Vieni pirmųjų jo pasekėjų – tai aktorė bei dainininkė Ashley Tisdale. Ji tapo pasekėja dėl savo bendradarbiavimo su „Microsoft“ bei savo pastangų dirbant su besivystančiomis šalimis. Anksčiau Bill Gates buvo prisijungęs ir prie svetainės „Facebook“, tačiau tuomet jis sakė, jog negalėjo susidoroti su draugų užklausomis. Šiuo metu Bill Gates yra tik 40 žmonių pasekėjas: įskaitant „Microsoft“ korporaciją bei „Carnegie“ fondą, kovojantį prieš maliariją.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *