„Creative“ griebiasi elektroninių knygų skaitytuvo

Kyla klausimas, kas nesiima elektroninio skaitytuvo gaminimo planų? Mažiau nei dviems savaitėms praėjus po kompanijos „Barnes & Nobles“ pranešimo apie elektroninį skaitytuvą „Nook“ ir vos kelioms dienoms praėjus po padangų gamintojo „Bridgestone“ planų paskelbimo apie lankstų elektroninį skaitytuvą, buvo pranešta, kad kompanija „Creative“ taip pat tikisi prisijungti prie elektroninio skaitytuvo gamintojų.

Kompanijos „Creative“ gerbėjų svetainėje „EpiZenter.net“ (šis pavadinimas kilo dėl populiarios kompanijos gaminamų MP3 grotuvų „Zen“ šeimos) buvo pranešta, kad kompanija pademonstravo darbinį pirmojo elektroninio skaitytuvo modelį „MediaBook“. Tai buvo padaryta ketvirtadienį Singapūre vykusiame visuotiniame akcininkų susirinkime. Pranešama, kad tai prietaisas, turintis jutiklinį ekraną, teksto vertimo kalbos funkciją bei SD atminties kortelės lizdą. Šiame prietaise bus įdiegta „Zii System-On-Chip“ technologija, be to, jis turės prieigos prie interneto funkciją. Susirinkimo metu kompanijos „Creative“ verslo strategijos viceprezidentas Willie Png kompanijos „Amazon“ gaminamą elektroninį skaitytuvą „Kindle“ apibūdino tik kaip dar vieną elektroninį prietaisą, kuriame rodomas knygų tekstas. Tuo tarpu kompanijos „Creative“ gaminamas elektroninis skaitytuvas susitelks į videomedžiagą, nuotraukas, tekstą bei kitas paslaugas.

Spalvotas kompanijos „Creative“ gaminys prisijungs prie prietaisų, konkuruojančių su „Kindle“. Skelbiama, kad kompanija „Creative“ derasi su 10 tarptautinių ir vietinių leidėjų, galinčių suteikti turinį naujajam elektroniniam skaitytuvui „MediaBook“: tai literatūra, laikraščiai, žurnalai, mokomoji medžiaga ir vadovėliai. Singapūro kompanija „Press Holdings“, leidžianti 17 laikraščių ir daugiau nei 100 žurnalų, gali būti viena iš vietos turinio tiekėjų. Teigiama, kad ji aiškinasi, kaip galėtų užtikrinti videomedžiagos ir radijo programų turinį. Kol kas nieko nepranešama apie naujojo prietaiso kainą bei prieinamumą.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *