„Dell“ apibūdino „Efektyvaus verslo“ strategiją

Kompanijos „Dell“ pirmininkas ir vadovas Michael Dell trečiadienį „Oracle OpenWorld 2009“ konferencijos metu paskelbė „Efektyvaus verslo“ strategiją. Prie jo scenoje prisijungė ir „Oracle“ vadovas Larry Ellison, kuris pabrėžė, kad „Oracle“ yra pagrindinis „Dell“ įrangos naudotojas bei partneris. „Dell“ strategija nukreipta į standartizaciją, supaprastinimą ir automatizavimą. Standartizacija apima „Intel“ procesorių naudojimą, supaprastinimas apima paprastų sprendimų naudojimą, pavyzdžiui, virtualizacijos ir saugyklų konsolidaciją. Tuo tarpu automatizavimas supaprastina paslaugų teikimą ir leidžia savarankiškai įgyvendinti IT modelius.

„Dell“ pažymėjo, jog per metus IT infrastruktūrai išleidžiama 1,2 trilijonas dolerių, beveik 800 milijardų dolerių skiriama darbo jėgai ir paslaugoms, o 400 milijardų dolerių skiriama techninei įrangai ir susijusiai programinei įrangai. Tuo tarpu vos 1 proc. visų verslo išlaidų skiriamas IT inovacijoms. „Mes manome, kad yra reali galimybė išstumti neefektyvumą ir priversti technologijas dirbti mūsų klientų naudai. Tai suformuoja „efektyvaus verslo“ pagrindą“, – sakė „Dell“. Jos vadovas pridūrė, kad kovojant su neefektyvumu galima sutaupyti net 200 milijardų dolerių. „Dell“ apibūdino „Intel“ kaip pramonės standartą. „Skaičiai nemeluoja – „Intel x86“ yra standartinė architektūra“, – teigė jis. Larry Ellison trumpai prisijungė prie „Dell“ ir pabrėžė „Oracle“ bei „Dell“ sinergiją. „Mes turime tiek daug klientų, kurie yra kartu ir „Dell“, ir „Oracle“ klientai. Mūsų partnerystė nuolat auga“, – sakė jis.

Kompanija „Oracle“ yra didžiausias „Dell“ vartotojas – „Oracle“ naudoja net 20 000 „Dell“ serverių. Larry Ellison nenagrinėjo klausimo, kad kompanija „Oracle“ netrukus valdys savo konkurento „Sun Microsystems“ techninės įrangos liniją, už kurią siūloma 7,4 milijardai dolerių. „Sun“ techninė įranga yra paremta „Sparc“ centrinio procesoriaus platforma. Be to, yra pridėta ir keletas „Intel“ mašinų. „Efektyvus verslas“ skirtas tam, kad skirtų daugiau lėšų naujovėms ir mažiau jų priežiūrai. Tai leis IT administratoriams geriau stebėti apkrovas. Virtualios mašinos tampa labai svarbios, „Dell“ kuria savo „virtualią infrastruktūrą“. Kompanija į „cloud computing“ diegia automatizavimą ir lankstumą. Jis pažymėjo, jog kompanijos, perėjusios prie „Dell“ paslaugų valdymo, pagerino paslaugų teikimą.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *