Filmas „Assassin’s Creed“ bus pristatytas „YouTube“ svetainėje

Pirmadienį kompanija „Ubisoft“ pranešė ketinanti trumpą filmą, paremtą videožaidimu „Assassin’s Creed“, pristatyti internete. Filmo premjera įvyks spalio 27 dieną svetainėje „YouTube“. Pirmasis „Assassin’s Creed“ animuotas trumpas filmas, kurį sukūrė Prancūzijos videožaidimų studija „Hybride Technologies“, bus parodyta svetainėje „YouTube“ jau pačią pirmąją dieną. „Mūsų tikslas – sujungti videožaidimus ir Holivudą“, – sakė „Ubisoft“ Montreal studijos vadovas Yannis Mallet.

Filmas „Assassin’s Creed: Lineage“ apjungs kompiuterinę grafiką ir gyvą veiksmą. Filme bus pasakojamas epinio videožaidimo tęsinio siužetas. Šis videožaidimas bus išleistas jau lapkričio 17 dieną. „Kompanija „Ubisoft“ tikisi su publika pasidalinti „Assassin’s Creed“ patirtimi, – teigė „Ubisoft“ vadovas Yves Guillemot. – „The Assassin’s Creed Lineage“ filmų serija yra dalis kompanijos „Ubisoft“ pastangų sustiprinti savo autorines teises ir pritaikyti jas įvairioms pramogų aplinkoms. Tai žaidėjams suteiks dar daugiau svaiginančios patirties“.

Žaidimo „Assassin’s Creed II“ žaidėjai nusikels į Renesanso Italiją. Vienas iš videožaidimo veikėjų bus garsusis dailininkas ir išradėjas Leonardo da Vinci.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *