„Firefox” rado daugiau pažeidimų, nei „Opera”, „Safari” ir „IE” kartu

2008 metais „Firefox savo sistemoje rado 115 pažeižiamų vietų, o tai yra 4 kartus daugiau, nei bet kurioje kitoje naršyklėje ir beveik dvigubai daugiau, nei „Microsoftir „Apple produktuose kartu sudėjus. „Microsoft pranešė apie 31 spragą Internet Explorer naršyklėje, Apple – 32, o Safari ir Opera po 31.

Kaip pranešė įmonės, kuri specializuojasi kompiuterinio saugumo srityje „Secunia specialistai, „Mozilla savo „Forefox” naršyklėje pažeidžiamumo klaidas ištaisė žymiai greičiau, nei „Microsoft. Dabartinės naršyklių spragos atskleidžia vartotojų informaciją, kuri gali būti panaudota negerais tikslais. Išvada tokia, jog kuo ilgiau naršyklių kūrėjams prireikia laiko išleist saugesnę programinę įrangą, tuo ilgiau naudotojai rizikuoja asmeninės informacijos saugumu.

„Secunia mini 6 atvejus, kai „Microsoft pranešė apie savo naršyklės spragas, iš kurių dvi buvo aukštos ir labai aukštos rizikos grupėje. Tuo tarpu „Mozilla turėjo tik 3 panašius atvejus, kurie buvo vidutinės rizikos grupėje.

„Microsoft prireikė 110 dienų, kad išleistų sisteminius „lopus spragų taisymui, tuo tarpu „Mozilla su savo klaidom susitvarkė per 43 dienas. Vienas pavojingiausių pažeidžiamumų buvo ištaisytas tik per 294 dienas.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *