„Google“ 100 000 vartotojų pristato įrankį „Wave“

Artėja momentas, kai ilgai lauktas kompanijos „Google Inc“ ryšių ir bendradarbiavimo įrankis „Google Wave“ bus pristatytas vartotojams. Inžinerijos vadovas Lars Rasmussen ir grupės produkto vadovas Stephanie Hannon teigė, kad kompanija „Google“ 100 000 vartotojų ir programuotojų kviečia peržiūrėti naująją technologiją. Trečiadienį vartotojai ir programuotojai turėjo gauti kvietimus.

„Google“ blog‘eriai pripažino, kad „Google Wave“, apie kurį buvo pranešta gegužės mėnesį, dar nėra baigtas, tačiau pridūrė, jog programuotojai gali pateikti šiek tiek informacijos apie šį įrankį. „Mes paprašysime kai kurių vartotojų pasidalinti kvietimais, nes „Google Wave“ naudingesnis tuo atveju, jei jūsų draugai, šeimos nariai ar kolegos taip pat juo naudojasi, – rašė Lars Rasmussen ir Stephanie Hannon. – Žinoma, tai tik pradžia. Jei viskas vyks gerai, tai netrukus pakviesime dar daugiau žmonių, norinčių išbandyti šį įrankį“.

Internetinė programa „Google Wave“ yra sukurta tam, kad sujungtų elektroninio pašto, momentinių pranešimų, blog‘ų, „wikis“, multimedijos valdymo ir dokumentų dalijimosi funkcijas. Naudojant tinklų sąsajas, šis įrankis gali sudaryti sąlygas bendradarbiavimui ir bendruomenių programų kūrimui.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *