„Google“ užpatentavo žaidimų, paremtų videomedžiaga, kūrimo technologiją

Svetainė „BNet“ rado kompanijos „Google“ 2009 metų vasario 19 d. pateiktą svarstymui ir neseniai patvirtintą patentą Nr. US 2009/0297118 dėl „Interaktyvių žaidimų, kurie remiasi skaitmenine vaizdo medžiaga, kūrimo internetinėje sistemoje“.

„Prie videomedžiagos gali būti viena ar daugiau nuorodų, keičiančių vaizdą ir (arba) savybes, kurios buvo būdingos jo talpinimo į internetą metu, – rašoma išradimo aprašyme. – Nuoroda gali būti kaip tekstas, atsirandantis tam tikrose vietose tam tikru metu, pauze, sustabdančia vaizdo atkūrimą tam tikru laiku. Tokias nuorodas galima naudoti kuriant interaktyvius žaidimus, naudojant videoklipus, kai paspaudus tam tikrą videoklipo vietą, sukeliamos tam tikros pasekmės“.

Gali atrodyti, kad čia nėra nieko neįprasto, nes žaidimai, kurie remiasi skaitmeniniu vaizdu, buvo ir anksčiau. Bet kalbama apie technologiją, kuri žymiai supaprastina šių kūrinių kūrimo procesą. Užteks patalpinti „YouTube“ keletą videoklipų su keliais tos pačios scenos variantais, įvesti nuorodas – ir žaidimas paruoštas.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *