„HP” ir „Sun” sandėris dėl „Solaris” programinės įrangos

“Sun” ir “HP” sutarė dėl „Solaris” programinės įrangos „HP” serveriuose.

http://www.itzinios.lt/uploads/sun.jpg

„HP” ir „Sun” partnerystės pagrindas – „Sun” operacinė sistema keliuose „HP ProLiant” ir “blade” modelių serveriuose. Kompanijos taip pat planuoja kartu dirbti kuriant ateities serverių modelius su abiem OS: „Solaris” bei „OpenSolaris”.

„ProLiant“ taip pat siūlo kitas operacines sistemas, tarp kurių yra „Windows Server“ bei „Linux“.

„HP“ vyriausiasis direktoriaus pavaduotojas bei “blade” sistemos ir „Insight“ programinės įrangos generalinis direktorius Mark Potter teigia, kad šis susitarimas buvo inicijuotas dėl atsiradusios „HP“ vartotojų paklausos „Solaris“ programinei įrangai.

„“Solaris“ ir „HP ProLiant“ kombinacija x86 serveriuose pasižymi aukštos kokybės darbu, keičiamo dydžio bei virtualizacijos galimybėmis, – kalbėjo Potter. – Rinkoje pirmaujančio „HP Technology Services“ remiamas susitarimas mūsų bendriems klientams suteikia visišką pasitikėjimą savo verslo augimu, kartu kontroliuojant kaštus.“

„Sun“ šis žingsnis yra naudingas dėl padidėjusio „Solaris“ naudojimo. „Pritarimas „Solaris“ diegimui į „HP ProLiant“ ypatingai praplečia potencialią „Solaris“ rinką x86 serveriuose, – kalbėjo „Sun“ sistemų generalinio direktoriaus pavaduotojas John Fowler. – Auganti paklausa bei ekosistema aplink „Solaris“ leidžia toliau skatinti jo pritaikymą kartu su perversmo technologijomis kaip „ZFS“ ir „Dtrace“.“

Šis susitarimas suteikia „Sun“ oficialaus programinės įrangos teikėjo „ProLiant“ linijai statusą, nors „HP“ pažymi, kad partnerystė neįtrauks jų „Integrity“ serverių, kuriuose išliks pačios kompanijos „HP-UX“ operacinė sistema.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *