„HP“ už 2,7 milijardus dolerių perka „3Com“

JAV kompiuterių gamintojas „Hewlett-Packard“ sutiko pirkti tinklo kompaniją „3Com“ už 2,7 milijardus dolerių. Kalifornijoje įsikūrusi kompiuterių gamintoja tvirtina, kad „3Com“ įsigijimas leis pasiūlyti įmonėms duomenų centrų paketus, apimančius serverius, saugyklas, tinklą, valdymą ir kitas paslaugas. „Įsigydami „3Com“ mes pagreitinsime savo susilyginimo infrastruktūros įgyvendinimą ir pakeisime tinklų pramonę“, – sakė „HP“ verslo įmonių serverių ir tinklo vadovas Dave Donatelli. Šį įsigijimą patvirtino „HP“ ir „3Com“ direktorių valdyba. Sandorio sąlygose numatyta, kad „3Com“ akcininkai už akciją gaus 7,9 dolerius. Tikimasi, kad šis pirkimas bus įgyvendintas per pirmąjį kitų metų pusmetį.

Kompanija „3Com“ išaugo iki 1,3 milijardų dolerių vertės pasaulinės korporacijos, kuri specializuojasi į verslo įmonių kompiuterių tinklus. Kompanija buvo įkurta 1979 metais Masačiusetso valstijoje. „3Com“ prekiniai ženklai apima „H3C“ bei kompiuterių saugumo verslą „TippingPoint“. „Mūsų didelė produktų linija ir inovatyvios technologijos kartu su „HP“ populiarumu leis išplėsti mūsų galimybes visame pasaulyje, – teigė „3Com“ vadovas Bob Mao. – Mūsų gaminius jau patikrino daugybė įmonių. Jie naudojami didžiausiuose pasaulio bankuose, gamintojų įmonėse, interneto paslaugų tiekimo kompanijose, komunalinių paslaugų ir mažmeninėse įmonėse“.

Kompanija „HP“ tikisi, kad „3Com“ įsigijimas leis išplėsti „Ethernet“ ir maršrutizavimo pateikimą bei sustiprins kompanijos pozicijas greitai augančioje Kinijos rinkoje. „Mes esame įsitikinę, kad galime valdyti pasaulinį verslą, kuriame dirba daugiau nei 300 000 darbuotojų, – sakė „HP“ informacijos pareigūnas Randy Mott. – Remiantis mūsų patirtimi ir „3Com“ išbandymu, mes planuojame įgyvendinti savo sumanymus vos tik baigsime „3Com“ įsigijimo procesą“.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *