Įmonės susiduria su „Windows 7“ nesuderinamumo problemomis

Įmonėms vis dar tenka spręsti problemas dėl „Windows 7“ nesuderinamumo, nors kompanija „Microsoft“ dėjo dideles pastangas, kad suderinamumas būtų užtikrintas. Automatizuoto testavimo kompanija „ChangeBase“ atliko bandymą su „Windows 7“ ir 20 didelių vartotojų, kurių kiekvienas naudoja keletą tūkstančių programų. Kompanija išsiaiškino, jog maždaug 60 – 80 proc. organizacijų programų reikia šiek tiek pakeisti, kad jos galėtų veikti „Windows 7“.

Kompanijos „ChangeBase“ direktorius John Tate tvirtino, kad programinės įrangos suderinamumas buvo vienas iš didžiausių iššūkių, su kuriais susidūrė kompanija „Microsoft“, norėdama, kad vartotojai pereitų nuo „XP“ prie „Win7“. Jis sutiko, kad situacija yra geresnė nei išleidus „Vista“. „Pirmaujantis programinės įrangos pardavėjas išsprendė keletą problemų“, – sakė jis. Tačiau jis pridūrė, jog tai nėra vien tik „Microsoft“ problemos. Jas kelia ir programinės įrangos pardavėjai bei vartotojų kompanijos.

Žinoma, ne visos problemos buvo labai svarbios, tačiau kai kurios kompanijos gali veikti ir esant tam tikram nesuderinamumui. „Tai priklauso nuo to, ar vartotojas yra pernelyg išrankus problemoms, kurios gali apimti ir pagalbinio ekrano rodymą“, – teigė kompanijos direktorius. Įdomu tai, jog perėjimas nuo „XP“ visuomet kelia problemų. Kompanija „ChangeBase“ susidūrė su rimtomis problemomis, kai bandė pereiti nuo „Vista“ prie „Windows 7“. Maždaug 12 proc. programų neveikia su „Win7“, tačiau veikia su „Vista“.

Kompanija „ChangeBase“ gamina programinę įrangą, pavadintą „AOK“. Ji leidžia identifikuoti ir pataisyti suderinamumo problemas net ir tada, kai legali programinė įranga negali to padaryti. Tačiau direktorius įspėja, kad maždaug 5 proc. problemų išlieka. Programinę įrangą paprastai parduoda paslaugos tiekėjai. „Verslo įmonės nori įdiegti „Windows 7“, tačiau prieš tai jos turi patikrinti savo programas. Daugumai įmonių tai galimybė racionalizuoti programas“, – sakė John Tate.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *