„iPhone“ programa leidžia vienu metu pianinu groti 10 žmonių

Kompanija „Yamaha“ kartu su dviem partneriais sukūrė „iPhone“ programą, leidžiančią vienu metu pianinu groti daugiau nei 10 žmonių. Be to, ši programa pasižymi ir kitomis funkcijomis.

„Finger Piano Share“ – tai programa, skirta mobiliesiems telefonams „iPhone“. Ją sukūrė Japonijos kompanija „Densan System“. Programa, kuri vis dar kuriama, leidžia vartotojams groti virtualiais klavišais, esančiais „iPhone“ telefone arba „iPod Touch“ grotuvo ekrane. Kaip ir populiarūs videožaidimai, tokie kaip „Guitar Hero“ ir „Dance Dance Revolution“, programa „Finger Piano Share“ naudoja vaizdo klipus, parodančius vartotojams, kuriuos klavišus jiems reikia spausti.

Ši programa gali būti naudojama ir grojant su kompanijos „Yamaha“ MIDI pianinu, kuris su kompiuteriu sujungiamas interneto ryšiu. Kai vartotojas nuspaudžia klavišą, sugrojama nata. Vienu metu šia programa gali naudotis 10 žmonių. Programa „Finger Piano Share“ palaiko ir „Sekai Camera“ – programą, kurią sukūrė „Tonchidot“. „Sekai Camera“ programa palaiko „Finger Piano Share“ ir leidžia vartotojams įkelti muzikos failus, kurie buvo sukurti tam tikroje vietoje ar su tam tikru pianinu.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *