Jums reikia marihuanos? „iPhone“ telefonas gali jums padėti

Mes jau matėme daug netikėtų ir kartais netgi keistų programų, skirtų „iPhone“ mobiliesiems telefonams, tačiau naujausios žinios tiesiog pribloškiančios. Kompanija „Apple“ parodė palankumą marihuanai: naujoji programa „Cannabis“ leis vartotojams surasti artimiausią legalų medicininės marihuanos teikėją.

http://www.itzinios.lt/uploads/marijuana.jpg

Šią programą sukūrė „Ajnag.com“, įkurtos 2006 metais, steigėjas. Naująja programa naudotis yra ne tik lengva, bet ir greita. Vartotojui tereikia paleisti šią programą „iPhone“ arba „iPod Touch“ ir žemėlapyje jis pamatys arčiausiai esančius tiekėjus. Programa pateikia informaciją apie kiekvieną vietą ir netgi nurodo kryptis, kaip jas rasti. Tai dar ne viskas – kūrėjai pagalvojo apie viską. Jeigu vartotojas susidurs su teisinėmis problemomis, programa „Cannabis“ pateiks jam teisininkų, kurie specializuojasi bylose, susijusiose su marihuana, sąrašą. Jeigu vartotojas gyvena vienoje iš 37 valstijų, kurioje marihuana nėra legalizuota, programa pateiks artimiausių aktyvistų grupių išsidėstymą. Taigi, vartotojas galės prisijungti prie jų ir skatinti reformas.

Programa „Cannabis“ pateikia legalias marihuanos pardavimo vietas 13 valstijų ir Europos dalyse, kuriose marihuanos vartojimas yra teisėtas. Norint atsisiųsti šią programą reikia sumokėti 2,99 dolerių mokestį. Jei jūs esate teisėtas medicininės marihuanos vartotojas ir dažnai atsiduriate tokiose situacijose, kai jums būtinai reikia gauti tam tikrą jos kiekį, jūs galėsite apsilankyti „App Store“ parduotuvėje ir atsisiųsti šią programą.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *