Kišeninė konsolė „PSP Go“ pasirodė Europos ir JAV prekyboje

Bendrovė „Sony Computer Entertainment“ (SCEI) paskelbė apie naujausios nešiojamų žaidimų konsolės „PSP Go“, pakeitusios „PSP-3000“ modelį, pardavimo pradžią. Jungtinėse Amerikos Valstijose šios naujienos mažmeninė kaina yra 250 JAV dolerių, o Europos gyventojai už šią naujieną turi sumokėti 250 eurų.

http://www.itzinios.lt/uploads/sony_psp_go.jpg

Naujoji delninė konsolė yra mažesnio dydžio ir žymiai lengvesnė (net 43 proc.) už ankstesnę versiją, kurios praėjusiais metais visame pasaulyje pavyko parduoti net 53 mln. vienetų. „PSP Go“ turi slankomą dangtelį ir neteko UMD diskų prieigos. Žaidimai šiam įrenginiui daugiausia bus platinami skaitmeniniu būdu.

Internetinė parduotuvė „PlayStation Store“ sutinka naująjį „PSP Go“ su daugybe naujienų, kurias galima atsisiųst bevieliu Wi-Fi ryšiu, arba sinchronizacijos su kompiuteriu metu (naudojant Media Go priedą). Dabartiniu metu yra pasiekiama 2 300 filmų, 13 000 serialų bei TV laidų serijų bei naujausi žaidimai, tokie kaip: „Gran Turismo“, „MotorStorm Arctic Edge“, „Fat Princess: Fistful of Cake“ ir „LocoRoco 2: Midnight Carnival“. Be to, „Sony“ paruošė daugiau kaip 150 žaidimų, kurie anksčiau buvo naudojami UMD diskų pagalba. Paminėtini žaidimai: „God of War: Chains of Olympus“, „Soulcaliber Broken Destiny“ ir „Tiger Woods PGA Tour 10“.

Kartu su konsole komplekte yra ir sertifikatas, leidžiantis nemokamai atsisiųsti ribotos versijos žaidimą „Rock Band Unplugged“, o konsolės atmintyje jau bus žaidimo „Patapon 2“ demo versija.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *