Lazerinis projektorius bei televizoriaus dėžutė tapo nugalėtojais

Kišeninis lazerinis projektorius bei televizoriaus dėžutė, siunčianti internetinį turinį į televizorius, Vartotojų elektronikos parodoje (CES) buvo pripažinti geriausiais produktais. Projektorius „SHOWWX Laser Pico Projector“, kurį pagamino kompanija „Microvision“, laimėjo daugiausiai internetinių balsų, o televizoriaus dėžutė „D-Link Boxee Box“ susilaukė didžiausio publikos pritarimo konkurse, pavadintame „Last Gadget Standing“. Šį konkursą parėmė „Living in Digital Times“ bei „NetShelter Technology Media“.

Projektorius „SHOWWX“, kurio dydis panašus į kortelių dėžutę, naudoja lazerius, kad pateiktų aukštos kokybės vaizdą ant bet kurio paviršiaus. Jis gali būti prijungtas prie mobiliojo telefono, nešiojamo grotuvo ar kompiuterio. Jis bus pradėtas pardavinėti jau šiais metais, o jo kaina sieks 500 dolerių. „Boxee Box“ kaina sieks apie 200 dolerių. Šis produktas transliuoja internetinį turinį į televizorių. Tam visiškai nereikia kompiuterio. Šis prietaisas konkuravo su dar devyniais produktais, tačiau daugiausiai CES parodos lankytojų sulaukė būtent jis. 

http://images.itzinios.lt/small/laser_projector_vid.jpg

Reaguodami į augantį mobiliųjų telefonų programų populiarumą, konkurso organizatoriai šiais metais surengė dar vieną konkursą, pavadintą „Mobile Apps Showdown“. Daugiausiai balsų internete surinko programa „Gwabbit“, galinti sutvarkyti kontaktinę informaciją elektroniniuose laiškuose. Tačiau didžiausio lankytojų palaikymo sulaukė nuotraukų dalinimosi programa „Clixtr“.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *