„Lego“ plečia savo internetinius žaidimus

Danijos žaislų gamintoja „Lego“ siekia įsitvirtinti internetinių žaidimų rinkoje – ji nusprendė išleisti naują videožaidimą „Lego Universe“. „Tai tarsi „World of Warcraft“, „Second Life“ ir „Club Penguin“, sujungti į vieną“, – tvirtino žaidimą sukūrusi kompanija. Asmeniniams kompiuteriams sukurtas žaidimas apims daugybę ikonų susijungimo, plastiko plytelių savybių – tai susilaukė didžiulio populiarumo tarp viso pasaulio vaikų bei jų tėvų.

Žaidimas „Lego Universe“ bus išleistas antroje šių metų pusėje. Jis buvo pristatytas Tarptautinėje vartotojų elektronikos parodoje (CES). Kaip ir žaidimai „Like World of Warcraft“ ar „Club Penguin“, žaidimas „Lego Universe“ yra priskiriamas daugeliui žaidėjų skirtiems žaidimams (MMO). „Žaidimas „Lego Universe“ yra pirmasis MMO, paremtas „Lego“ kaladėlių tema, – sakė kompanija „NetDevil“. – Taigi, tai socialiniu požiūriu tinkama vaikams. Čia nėra daug agresijos. Šis žaidimas paremtas blogio jėga, kuri sugadino gryniausią pasaulio vaizduotės šaltinį. Kiekvienas žaidėjas gauna savo planetą ir turi stengtis nugalėti blogio jėgas. Iš esmės tai nuotykių žaidimas“.

Žaidime „Lego Universe“ žaidėjai galės savo planetoje susikurti savo žaidimą, tuomet žaidėjų bendraamžiai ar draugai galės ateiti į tą planetą ir žaisti kartu. Žinoma, šio žaidimo pagrindas yra kubeliai. „Kubeliai gaunami kaip pinigai, – teigė kūrėjai. – Šiuos kubelius galima naudoti bet kam. Šiame žaidime galima pastatyti bet ką. Kubelius galima paversti ir kitais dalykais“. Pavyzdžiui, žaidėjas stato automobilius, galinčius važinėti planetoje. Tuomet tuos automobilius galima pateikti parduotuvei, iš naujo juos perdaryti ir vėl su jais važinėti“.

http://images.itzinios.lt/small/lego_vid.jpg

Anksčiau kompanija jau buvo išleidusi žaidimus „Star Wars“, „Indiana Jones“ ir „Batman“, tačiau jie buvo skirti tik dviems žaidėjams. Naujajame žaidime galės žaisti tūkstančiai žaidėjų. Viską, kas buvo sukurta žaidime „Lego Universe“, galima užsisakyti internete iš svetainės „Lego.com“. „Mes atsiųsime jums į namus instrukcijas, kaip tai pastatyti“, – teigė kompanija.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *