„Lexar“ pristatė „SSD“, „flash“ atsarginių bei atminties korteles

Kompanija „Lexar“ Tarptautinėje vartotojų elektronikos parodoje pristatė naujus produktus, tarp kurių yra ir atminties įrenginiai, kuriuos galima naudoti „Mac“ kompiuteriuose ar skaitmeninėje kameroje. Naujasis „Crucial RealSSD C300“ yra kietasis diskas (SSD) 2,5 colių formoje. Kompanija „Lexar“ tvirtina, jog šis prietaisas gali pasiekti 355 MB per sekundę greitį. Vartotojai galės įsigyti 128GB ir 256GB talpos įrenginį „C300“, be to, jam suteikiama penkerių metų garantija. „C300“ bus pradėtas pardavinėti jau vasario mėnesį, tačiau kol kas neskelbiama jo kaina.

Kompanija „Lexar“ siūlo ir du naujus „flash“ diskus „Echo SE“ bei „Echo ZE“. Šie diskai pateikiami su „Lexar“ atsarginių kopijų programine įranga „Echo“, leidžiančia išsaugoti pažymėtų failų atsargines kopijas bei palaikančia „AES“ 128 bitų šriftą. Kompanija tvirtina, jog ši programinė įranga veikia su „Mac“ ir „Windows“ operacinėmis sistemomis. „Echo SE“ dirba labai greitai: skaitymo greitis siekia 28MBps, o rašymo – 10MBps. Vartotojai galės pasirinkti 16GB, 32GB arba 64GB atminties talpą. Tuo tarpu „Echo ZE“ atminties talpa gali būti 8GB, 16GB ir 32GB. Kol kas kainos neskelbiamos.

Skaitmeninių kamerų, palaikančių SD korteles, naudotojams, kompanija „Lexar“ išleido „Professional 133x SDHC“ kortelę, pasižyminčia „Class 10“ greičiu. 8GB kortelę galima įsigyti už 90 dolerių, o 4GB – už 50 dolerių. „Lexar“ taip pat siūlo „Professional 300x CF“ korteles, kurių talpa siekia 32GB bei „Professional 233x CF“ korteles, kurių talpa gali būti 16GB ir 32GB.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *