„LG Electronics“ konsultantais Baltijos šalyse tapo „LG One“

„LG One“ yra tarptautinio rinkodaros komunikacijos koncerno „WPP“ dalis, visame pasaulyje teikianti komunikacijos paslaugas „LG Electronics“. „LG One“ vienija pasaulinių „WPP“ tinklo agentūrų „Hill and Knowlton“, „Ogilvy“ ir „Ogilvy One“ patirtį. Komunikacijos konsultacijų agentūros „VRP | Hill & Knowlton“ specialistai prisijungė prie pasaulinės komunikacijos konsultacijų komandos „LG One“ ir teiks ryšių su visuomene paslaugas „LG Electronics“ Baltijos šalių atstovybei „LG Electronics Latvia“. Agentūra „VRP | Hill & Knowlton“ Lietuvoje atstovauja pirmaujančiam pasauliniam ryšių su visuomene konsultantų tinklui „Hill & Knowlton“.

„LG One“ teiks strategines bei taktines „LG Electronics“ komunikacijos valdymo, ryšių su visuomene ir žiniasklaida paslaugas, konsultuos korporacinės ir rinkodaros komunikacijos klausimais.

„VRP | Hill & Knowlton“ yra viena pirmųjų komunikacijos bendrovių Lietuvoje. Šiuo metu agentūra dirba su SEB, „Lietuvos draudimas“, „Tele2“, „Maxima“ ir kitomis šalies bei tarptautinėmis bendrovėmis.

Kompanija „LG Electronics“ yra pasaulinė lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse. Ją sudaro penki verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning“ ir „Business Solutions“.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *