LG pristato automatinį dulkių siurblį „Hom-Bot“

„LG Electronics“ (LG) jau spalio mėnesį Lietuvoje pristatys atnaujintą automatinį dulkių siurblį „Hom-Bot“. Kamera ir ultragarsinių bei infraraudonųjų spindulių davikliu aprūpintas naujasis dulkių siurblys veikia savarankiškai – tiksliai pasirinkęs trajektoriją, kruopščiai išvalo namus.

„Dėl intensyvaus gyvenimo ir darbo tempo šiuolaikiniai vartotojai ieško laiką taupančių bei pastangų nereikalaujančių sprendimų. Atsižvelgdami į tai, pristatome automatinį dulkių siurblį, kuris savarankiškai pasirūpins namų švara ir išlaisvins nuo kasdieninių valymo darbų“, – sakė Young-ha Lee, „LG Electronics Home Appliance Company“ prezidentas ir vykdomasis direktorius.

Naujojo „Hom-Bot“ nereikia stumdyti po namus, kaip įprastų dulkių siurblių. Išmaniųjų savybių dėka jis automatiškai pasiekia kiekvieną kertelę ar kampą ir kruopščiai susiurbia dulkes. „Hom-Bot“ juda kambaryje visomis kryptimis, lengvai aplenkia baldus ir kitus daiktus ant grindų.

„Hom-Bot“ integruoti dvigubos kameros davikliai leidžia siurbliui lengvai judėti – daug kartų per sekundę jis paskaičiuoja ir pasirenka geriausią trajektoriją valymui. Taip pat „Hom-Bot“ prisimena, kur buvo ir kurią vietą dar reikia išvalyti, todėl dirba greitai ir efektyviai. Be to, „Hom-Bot“ dirbdamas skleidžia nedidelį, iki 60 decibelų garsą, todėl netrukdo užsiimti kasdieniniais darbais.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *