„LinkedIn“ susijungė su „Twitter“

„LinkedIn“ ir „Twitter“ susijungė. Taigi, nuo šiol „LinkedIn“ ir „Twitter“ vartotojai gali dalintis failais ir tikrinti savo pašto dėžutę arba „Twitter“, arba „LinkedIn“ svetainėse.

„LinkedIn“ yra didžiausias profesinis socialinis tinklas, turintis 50 milijonų narių. Svetainėje vartotojai patalpina informaciją apie save, pavyzdžiui, savo gyvenimo aprašymus, ir tai padeda jiems rasti darbą arba darbuotoją, be to, jie gali palaikyti ryšį tarpusavyje. Svetainė „Twitter“ leidžia žmonėms siųsti trumpąsias tekstines žinutes, kurių ilgis ne daugiau nei 140 simbolių. Svetainė „LinkedIn“ taip pat turi atnaujinimų dėžutę, kuri atitinka 140 simbolių.

„Twitter“ įkūrėjas bei produkto strategijos viceprezidentas Allen Blue teigė, kad „LinkedIn“ nariai nuo šiol galės automatiškai skelbti „Tweet“ žinutes, jei tik jie to norės. Jis taip pat tvirtino, kad vartotojai galės siųsti į „Twitter“ tik pasirinktą medžiagą. Jo teigimu, tai padidins „tweet“ žinučių ir „LinkedIn“ informacijos teikiamus privalumus, taigi, naujasis susitarimas yra naudingas abiems pusėms. „Twitter“ nori pasinaudoti stipriu „LinkedIn“ identiškumu, kuris suteiks „tweet“ žinučių profesionalams daugiau sėkmės. Kiekvienas gali prisiregistruoti prie „Twitter“ neatskleisdamas savo tapatybės, o „LinkedIn“ yra paremtas tikrosios tapatybės atskleidimu. Tai socialinė tinklo idėja, kuri reikalauja žmonėms internete pateikti savo tapatybę. „LinkedIn“ vartotojai galės kalbėti ne tik su savo pasekėjais, bet ir su platesne „Twitter“ auditorija.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *