Mažas „iPhone“ programos kūrėjas „Tapulous“ veikia sėkmingai

„iPhone“ programos kūrėjas „Tapulous“ tvirtina, jog pardavimai per mėnesį pasiekė 1 milijoną dolerių. Tai naujausias pradedančiųjų kūrėjų programų, skirtų kompanijos „Apple Inc“ mobiliajam prietaisui, sėkmingo augimo įrodymas. Kompanija „Tapulous“ turi apie 20 darbuotojų. Šios kompanijos žaidimų serija „Tap Tap Revenge“ jau yra įdiegta daugiau nei 20 milijonų kartų, o buvo žaista net 600 milijonų žaidimų. Anksčiau šiais metais tyrimų grupė „comScore“ tvirtino, jog šį žaidimą buvo įdiegę tik trečdalis „Apple“ programų vartotojų.

Kompanija teigia, kad ji dirba pelningai, tačiau tikslių pardavimo duomenų nepateikia. „Tapulous“ vadovas tikisi, jog per ateinančius dvejus metus kompanija įžengs į eksponentinį mobiliųjų programų augimą. Tokį augimą jau išgyveno socialinių žaidimų kompanijos, tokios kaip „Zynga“, „Playfish“ ir „Playdom“. Kompaniją „Playfish“ neseniai įsigijo kompanija „Electronic Arts“. Šio sandorio vertė – 275 milijonai dolerių. „Mes tikimės išaugti. Tuomet žmonės stebėsis, iš kur mes atsiradome“, – sakė kompanijos „Tapulous“ vadovas Bart Decrem.

Programų vartotojų bazė auga labai greitai. Kompanija „Apple“ jau pardavė daugiau nei 50 milijonų „iPhone“ ir „iPod“, naudojančių tą pačią programinę įrangą. Kompanija „Tapulous“ iš savo investuotojų, įskaitant „Salesforce.com“ vadovą Marc Benioff bei rizikos kapitalo kompaniją „Khosla Ventures“, gavo 2,8 milijonus dolerių. „Tapulous“ pajamų gauna iš apmokestintų žaidimų, reklamų ir žaidimuose pardavinėjamų dainų.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *