Mėgėjams skirtas naujasis fotoaparatas „Sony a450“

  • 14,2 mln. taškų „Exmor“ CMOS jutiklis
  • Automatinio didelio dinaminio diapazono režimas „Auto HDR“
  • Iki 1050 nuotraukų su vieną kartą įkrautu akumuliatoriumi (pagal CIPA standartą)
  • SteadyShot INSIDE“ – integruota vaizdo stabilizavimo technologija, sumažinanti suvirpėjusių rankų poveikį nuotraukoms

„Sony“ pristatė naujausią savo skaitmeninių veidrodinių fotoaparatų a („alpha“) šeimos narį – modelį „a450“. Tai galingas, bet paprastas naudoti aparatas, tinkantis fotografijos mėgėjams, norintiems daugiau galimybių ir siekiantiems tobulėti. Tai universalus aparatas, tinkantis fotografuoti įvairias situacijas – nuo ramių portretų iki veiksmo ir greitų judesių kupinų sporto varžybų akimirkų.

„Sony a450“ širdis – 14,2 mln. efektyvių taškų „Exmor“ CMOS jutiklis, fiksuojantis vaizdus. Kartu su galingu „Bionz“ procesoriumi jie į nuotrauką perkelia vaizdus, užfiksuodami smulkiausias detales ir iki minimumo sumažindami pašalinius trikdžius. Be to, „Bionz“ procesorius itin sparčiai apdoroja informaciją ir tai leidžia fotografuoti greito judesio vaizdus iki 5 kadrų per sekundę sparta, o naudojant „Speed Priority“ režimą – net iki 7 kadrų per sekundę.

ISO 12800 jautrumas padės nufotografuoti įprastus vaizdus prietemoje nenaudojant blykstės ir fotoaparatą laikant rankose, o ne naudojant trikojį. Ryškiu vaizdu, kai fotografuojama prastesnio apšvietimo sąlygomis, pasirūpina integruota „SteadyShot INSIDE“ technologija, diegiama visuose „Sony“ skaitmeniniuose veidrodiniuose fotoaparatuose. Ji sumažina virpančių rankų poveikį nuotraukų ryškumui. „SteadyShot INSIDE“ yra suderinama su 30 „Sony a“ objektyvų, 2 telekonverteriais ir atitinkamais „A“ tipo „Konica-Minolta“ objektyvais.

Fotoaparato nugarėlėje esantis 6,7 cm įstrižainės ekranas ir funkcija „Manual Focus Check Live“ padės išgauti ryškias nuotraukas. Pasirinkus 7 ar 14 kartų vaizdo didinimą ir naudojant rankinį ryškumo nustatymą galima itin tiksliai nustatyti ryškumą fotografuojant portretus, gėlytes ar kitus smulkius daiktus iš arti.

Dievinantiems stulbinamus peizažus ar mėgstantiems fotografuoti kūrybiškai, „Sony a450“ yra įdiegtas „Auto HDR“ – automatinis didelio dinaminio diapazono režimas. Jis padeda vienoje nuotraukoje užfiksuoti daugiau detalių, esančių ir šviesioje, ir tamsioje kadro dalyje: du, vienas paskui kitą einantys kadrai, nufotografuoti naudojant skirtingą ekspoziciją, automatiškai sujungiami į vieną nuotrauką. Vartotojai gali pasirinkti diapazoną – 0,5EV žingsniu iki 3EV. Kuo didesnis diapazonas, tuo daugiau detalių užfiksuojama fotografuojant kontrastingai apšviestus vaizdus. Paprastai tokiai nuotraukai gauti fotografuojama naudojant trikojį, o vėliau kadrai sujungiami kompiuteriu.

„Sony a450“ taip pat pasižymi mažiausiomis energijos sąnaudomis tarp visų „Sony“ skaitmeninių veidrodinių aparatų. Tai reiškia, kad vieną kartą įkrovus akumuliatorių galima padaryti daugiau kadrų. Didelės talpos, vieną kartą įkrautas akumuliatorius leidžia užfiksuoti iki 1050 nuotraukų (pagal CIPA standartą, naudojant optinį vaizdo ieškiklį).

Fotoaparate galima naudoti „Memory Stick PRO-HG Duo“ bei SD/SDHC atminties korteles – tam yra du atskiri lizdai. Nuotraukas galima iškart peržiūrėti prijungus fotoaparatą prie televizoriaus.

„Sony a450“ prekyboje pasirodys 2010 vasario mėnesį. Orientacinė mažmeninė kaina – DSLR-A450L – 2500 Lt; DSLR-A450Y – 3200 Lt.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *