„Microsoft“ darbuotojas nebeprotestuoja dėl sumažinto atlyginimo

„Microsof“ korporacijos darbuotojas, kuris organizavo protestą prieš kompanijos planus sumažinti atlyginimus, metė šį sumanymą ir sutiko su algos apkarpymu.

http://www.itzinios.lt/uploads/1231587254microsoft.jpg

Phil Palios, protesto organizatorius, rašė ketvirtadienį savo bloge, kad inicijuoti protestą buvo klaidingas emocinis sprendimas: „Kai nusiraminau ir daugiau pagalvojau apie tai, supratau, kad pasukau tuo keliu, kuris nepadės pasiekti mano gyvenimo tikslų.“

Palios buvo prikalbinęs grupę savo kolegų pradėti protestą prieš atlyginimų sumažinimą „Microsoft“ būstinės teritorijoje Redmonde Vašingtono valstijoje. Bet, pasak vaikino, jis nesitikėjo nei tokio dėmesio, nei to, kiek reiktų įdėti darbo tęsiant kovą. „Aš supratau, kad nenoriu tapti darbuotojų organizatoriumi ir atsisakyti darbo programinės įrangos kompanijoje, – rašo Palios. – Aš mėgstu programinę įrangą, tai mano gyvenimo aistra. Aš vis dar turėjau puikų darbą nuostabioje komandoje ir geriausioje programinės įrangos kompanijoje pasaulyje.“

Po susitikimo su oficialiais asmenimis „Volt Information Science“ įmonėje (IT įdarbinimo kompanija, kuri surado Phil Palios darbą „Microsoft“) jis nusprendė pasirašyti darbdavių pataisytą darbo sutartį. „Aš tikrai myliu savo darbą ir supratau, kad net sumažinus užmokestį 10 procentų yra verta tęsti darbą projekte… Taip pat manau, kad nėra teisinga manyti, kad kažkas vienas gali būti apsaugotas nuo griūvančios ekonomikos“, – rašo Palios.

Praeitą mėnesį bandydama sumažinti išlaidas „Microsoft“ paskelbė, kad sumažins dabartinių darbuotojų užmokesčius 10%, o naujų darbuotojų net 15%. Prieš tai kompanija pareiškė apie 5 000 žmonių atleidimą per ateinančius 18 mėnesių. Šis planas priimtas po to, kai „Microsoft“ paskelbė apie 11 % antrojo biudžetinio ketvirčio pelno sumažėjimą.„Microsoft“, turintys apie 96 tūkstančius darbuotojų, neatskleidžia, kiek tiksliai žmonių jiems dirba.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *