Microsoft kuria naująją naršyklę „Gazelle”

„Microsoft” tyrimų poskyryje šiuo metu yra vykdomas naujos naršyklės, žinomos kodiniu pavadinimu „Gazelle”, kūrimas. Naujoji naršyklė žada visą eilę galimybių ir funkcijų, kurios nepasiekiamos jokioms dabartinėms naršyklėms.

Praeitą penktadienį „Microsoft” pranešime spaudai buvo paskelbta, jog ši naršyklė kardinaliai skirsis nuo visų dabar esamų – turės visiškai kitą saugumo sistemą ir veiks visai kitais principais operacinėje sistemoje. Be to, „Gazelle” yra ne naujoji „Internet Explorer” serijos naršyklė, bet visiškai nauja naujų kūrėjų programa.

„Nė viena iš esamų naršyklių, įskaitant Intenet Explorer 8, Mozilla Firefox 3 ar Opera 9 neturi išsamios gaunamų duomenų tikrinimo apsaugos, todėl didžioji apsaugos darbo dalis yra užkraunama operacinei sistemai. Naujoje „Gazelle” naršyklėje bus visiškai išspręsta ši problema. „Gazelle” remsis savo sistemos branduoliu, o tai visiškai skiriasi nuo dabartinių naršklių. Kitas šios programos pliusas yra savo sistemos pagalba identifikuoti „įeinamąjį trafficą” ir blokuoti kenksmingą medžiagą. Mūsų kūrinys yra pradinėje stadijoje, tačiau mes jau spėjome įsitikinti, jog šis projektas yra realus dalykas. Realu yra sukurti naršyklę – operacinę sistemą, kuri garantuos saugesnį interneto naudojimą”, – sakoma „Microsoft” pranešime spaudai.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *