Microsoft leido atleistiems darbuotojams pasilikti permokėtus pinigus

Microsoft nusprendė leisti 25-iems neseniai atleistiems darbuotojams pasilikti permokėtas atleidimo išmokas, nors ankščiau prašė grąžinti pinigus.

Lisa Brummel, vyriausioji Microsoft žmogiškųjų išteklių direktoriaus pavaduotoja, teigia, kad, kaip ir įprasta, atsitiktinai permokėjusi atlyginimus Microsoft iškart paprašė darbuotojų grąžinti permokas. Ji paaiškino spaudos atstovams: „Aš išgirdau šias kalbas prieš kelias dienas ir supratau, kad tai nėra teisinga. Aš manau, kad tai yra išskirtinis metas ir ypatingos aplinkybės, todėl esu įsitikinusi, kad šiuo atveju neturėtume prašyti buvusių darbuotojų grąžinti permokų.“

Pranešimai apie prašymus grąžinti darbuotojams išmokėtus perviršius pasirodė šeštadienio vakarą.

Brummel teigia, kad ji jau kalbėjo su 17 iš 25 atleistų žmonių ir atsiprašė dėl patirtų nepatogumų, bei pranešė, kad jiems nebereikia grąžinti permokėtų pinigų. „Juos tai pradžiugino“- teigia Lisa.

Vidutiniškai vienam žmogui buvo permokėta 4 tūkst. dolerių, nors kai kurie gavo vos kelis šimtus, o kitiem pasisekė labiau – jiem permokėta daugiau nei 5 tūkst. dolerių.

Brummel paminėjo, kad 20-čiai neseniai netekusių darbo žmonių buvo sumokėta mažiau nei jiems priklausė. Šie darbuotojams buvo išsiųsti laiškai su čekiais, padengenčiais išmokų skirtumą.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *