„Microsoft“ Taivane ketina atidaryti „Cloud Computing“ centrą

Kompanija „Microsoft“ atšventė savo dvidešimties metų jubiliejų Taivane. Ji sutiko įsteigti jungtinį „cloud computing“ centrą. Tai bus pirmasis centras Azijoje, priklausantis kompanijai „Microsoft“. Tikimasi, kad šiame centre Taivano kompiuterių gamintojai galės išbandyti savo naują techninę ir programinę įrangą, skirtą darbui su „Microsoft“ gaminamais produktais, įskaitant ir naujas „cloud computing“ programas bei paslaugas.

Taivano kompanijos jau pradėjo kurti naują techninę įrangą, skirtą „cloud computing“. Didžiausia pasaulyje „notebook“ kompiuterių gamintoja pagal kontraktus „Quanta Computer“ planuoja jau kitais metais pristatyti savo pirmuosius „cloud computing“ produktus. Kompanija, kurdama naujas „cloud computing“ ir mobiliojo ryšio technologijas bendradarbiavo su Kompiuterių mokslo ir dirbtinio intelekto laboratorija (CSAIL). Jų jungtinė kompanija pavadinta „Project T-Party“.

Apie naująjį „Microsoft“ centrą žinoma nedaug. Kol kas neaišku, kur bus pastatytas centras, kiek inžinierių jame dirbs bei kokios investicijos bus skirtos šiam projektui. Kompanijos vadovas Steve Ballmer gyrė Taivaną ir tvirtino, kad „cloud computing“ pratęs stiprius ir glaudžius ryšius tarp „Microsoft“ ir Taivano kompanijų. „Mes neturėtume pigių ir visiems prieinamų kompiuterių, jei šioje šalyje nebūtų tokių įmonių“, – sakė jis.

Taivano telekomunikacijų kompanija „Chunghwa Telecom“ trečiadienį pasirašė sutartį su „Microsoft“. Ji pasižadėjo naudoti „Windows Azure“ operacinę sistemą ir pasiūlyti tokias „cloud“ paslaugas kaip „Microsoft Exchange Online“, „SharePoint Online“, „Office Live Meeting“ ir „Office Communications Online“.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *