Mobilusis telefonas „HTC Smart“

Kompanija „HTC“ gamino tik geros kokybės „Windows Mobile“ ir „Android“ sumaniuosius telefonus, o dabar ji pristato naują mobilųjį telefoną „HTC Smart“. Šiame telefone naudojama operacinė aplinka pavadinta „HTC Sense“ ir ji yra sukurta remiantis naująja operacine sistema „Qualcomm BREW MP“. Ši operacinė sistema yra populiaresnė JAV nei Europoje. Šis operacinės sistemos naudojimas yra labai svarbus „Qualcomm“ ir nors kompanija „HTC“ neturi tokios rinkos galios kaip kitos kompanijos, tačiau jos svarba yra pakankamai didelė.

Tai leidžia mobilųjį telefoną „HTC Smart“ padaryti pigesniu ir orientuoti jį didesnei rinkai. Šis telefonas gali konkuruoti su būsimais telefonais, kuriuose bus naudojama „Samsung Bada“, taip pat ir su naujausiais prietaisais, orientuotais į „Symbian“. Tai rodo, jog jau dabar sumanusis telefonas „Smart“ susiduria su didele konkurencija.

Tai labai paprastas prietaisas. „HTC Smart“ turi 2,8 colių 240 x 320 pikselių jutiklinį ekraną. Jis palaiko 3.5G tinklą bei turi 3 megapikselių fiksuoto fokusavimo kamerą, Bluetooth bei microSD atmintį. Šiame telefone yra ir grotuvas, leidžiantis klausytis AAC, MP3 ir WMA audiofailų. Jame yra 3,5 mm audiolizdas. Tai yra keturdažnis GSM telefonas, Europoje ir Azijoje palaikantis 2100 MHz HSDPA tinklą, tačiau gali būti ir versija, skirta JAV. Maksimalus atsisiuntimo greitis – 3.6 Mbps. 1100 mAh baterija leidžia šnekėti 6 valandas, o laukimo režimo trukmė – 35 dienos. Mobilusis telefonas sveria 108 gramus, o jo matmenys – 104 x 55 x 12.8 mm. 

http://images.itzinios.lt/small/htc_smart_vid.jpg

Kol kas nepateikiama informacija apie kainą, tačiau spėjama, jog mobilusis telefonas „HTC Smart“ gali kainuoti mažiau nei 200 eurų. Jis bus pradėtas pardavinėti jau pavasarį. Taigi, naujasis telefonas gali pradėti naują kompanijos „HTC“ istorijos etapą. Jei „HTC Sense“ platforma bus sėkminga, tai šios kompanijos gaminami telefonai gali tapti reikšmingi pasaulinėje mobiliųjų telefonų rinkoje.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *