Mobilusis telefonas „LG GT540“

Kompanija „LG“ pristato antrąjį mobilųjį telefoną su operacine sistema „Android“ – tai „LG GT540“. Naujasis telefonas rodo kompanijos pastangas pateikti telefoną, išsiskiriantį iš kitų tradicinių juodų prietaisų. Šis mobilusis telefonas turi 3 colių 320 x 480 pikselių ekraną bei 262 000 spalvų. Be to, jame yra ir 3 megapikselių kamera su autofokusu. Telefonas „GT540“ palaiko HSDPA atsisiuntimus, kurių maksimalus greitis siekia 7,2 Mbps, HSUPA įkėlimus, kurių maksimalus greitis 2 Mbps. Šiame telefone yra ir microSD atminties kortelė, kurios atmintis gali siekti 32GB, FM radijas bei 3,5 mm audio lizdas. Kol kas neaišku ar naujajame telefone bus WiFi, ar GPS.

http://www.itzinios.lt/uploads/lggt.png

Viena iš pagrindinių funkcijų, galinčių paskatinti pirkėjus rinktis „LG GT540“ – tai socialiniai tinklai. Telefonas per „SNS Manager“ palaiko prieigą prie tokių svetainių kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Bebo“. Tai parodo, jog jaunatviškas ir moteriškas dizainas gali būti puikus paskatinimas tikslinei rinkai įsigyti šį modelį. Grotuvas palaiko visus formatus, įskaitant ir DivX bei WMV, o vartotojo sąsaja buvo patobulinta pridėjus keletą „LG S-Class“ piktogramų, suteikiančių daugiau nuoseklumo. Mobilusis telefonas „LG GT540“ yra gana paprastas ir gražus „Android“ sumanusis telefonas.

Kalbant apie išvaizdą, „GT540“ išsiskiria iš kitų nedideliais įdubimais, esančiais telefono viršuje ir apačioje. Be to, paties telefono forma yra šiek tiek lenkta. Pirkėjai galės pasirinkti vieną iš keturių telefono spalvų: baltą, rožinę, pilką arba juodą. Kompanija „LG“ tvirtina, jog naujasis telefonas „GT540“ visame pasaulyje bus pradėtas pardavinėti jau 2010 metų balandžio mėnesį, tačiau dar neskelbiama tiksli kaina. Manoma, jog ji gali svyruoti nuo 300 iki 350 eurų.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *