Mobilusis telefonas „Motorola MILESTONE“

Mobilusis telefonas „Motorola MILESTONE“ – tai telefono „Motorola DROID“ GSM versija. Tai pirmasis Europai skirtas sumanusis telefonas, kuriame įdiegta „Android 2.0“ operacinė sistema. Mobilieji telefonai „DROID“ ir „MILESTONE“ pakankamai skirtingi ir vienas iš svarbiausių skirtumų – tai, jog vienas iš jų yra GSM/UMTS prietaisas.

Mobilusis telefonas „Motorola MILESTONE“ turi didelį 3,7 colių 480×854 pikselių jutiklinį ekraną, 5 megapikselių kamerą, palaiko 3.5G, WiFi ir GPS. Telefone yra procesorius 550 MHz ARM Cortex A8. Naujajame telefone yra pakankamai įprasta išslenkanti QWERTY klaviatūra. Kompanija „Motorola“ tvirtina, kad tai ploniausias prietaisas, jo storis – vos 13,7 mm. Nors kamera atrodo visai paprasta, ji turi autofokusą, dvigubą LED blykstę ir gali filmuoti 720×480 pikselių videomedžiagą 24 kadrų per sekundę greičiu. Naujoji „Android“ versija turi žymiai patobulintą kameros programinę įrangą. 

http://www.itzinios.lt/uploads/milestone.jpg

Operacinė sistema „Android 2.0“ yra didelis patobulinimas lyginant su ankstesnėmis versijomis. Vienas iš svarbiausių programinės įrangos, naudojamos „DROID“ ir „MILESTONE“ telefonuose, skirtumų yra tai, jog „MILESTONE “ neturi naujosios „Google maps“ versijos. Tačiau šiame telefone pristatoma naujoji kompanijos „Motorola“ programa „MOTONAV“. Yra truputį painiavos su „MILESTONE“ jutiklinio ekrano funkcijomis. Kompanijos „Motorola“ produkto duomenų lapas rodo, jog telefonas turi pajėgumų, kurių nėra mobiliajame telefone „DROID“. Likęs programinės įrangos paketas yra platus ir apima tas pačias funkcijas kaip ir telefono „DROID“.

Mobilusis telefonas palaiko daugumą audio ir video formatų. Be to, yra 3,5 mm audio lizdas ir stereo Bluetooth. „Motorola MILESTONE“ parduodamas su 8GB atminties kortele, tačiau atmintis, naudojant microSD kortelę, gali būti padidinta iki 32GB. Tai GSM telefonas, palaikantis 900/2100MHz UMTS ryšį, HSPA (3.5G) greitąjį parsisiuntimą ir įkėlimą bei 802.11b ir g WiFi. Didelė 1400 mAh baterija leidžia kalbėti 6,5 valandas, o laukimo režimo trukmė – 14 dienų. Šio telefono matmenys – 116x60x13.7mm, o svoris – 165 gramai. Taigi, mobilusis telefonas „MILESTONE“ yra pakankamai didelis prietaisas.

Kol kas nepranešama apie šio telefono prieinamumą. Šiuo metu aišku, kad pirmiausiai jis bus pristatytas Vokietijos ir Italijos rinkoms. Kompanijos „O2“ puslapyje rašoma, kad telefonas kainuos 481 eurą. Jeigu pasiseks, šis telefonas bus pradėtas pardavinėti dar prieš Kalėdas. Tai įspūdingas prietaisas, kainuojantis pigiau nei „Nokia N900“.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *