Mobilusis telefonas „Nokia 6216 Classic“

Kompanija „Nokia“ jau kurį laiką gamina NFC telefonus. Mobilusis telefonas „Nokia 6216“ – tai paskutinis šios serijos prietaisas. Beveik visais atžvilgiais jis yra identiška pernai metais išleisto telefono „6212 Classic“ versija, tačiau jame buvo pagerintas NFC veikimas. Turbūt NFC technologija vartotojų gyvenimams neturėjo jokios įtakos, tačiau tai įdomi technologija, leidžianti bekontaktį bendravimą. Ji gali būti naudojama pirkimams, pavyzdžiui, mokėjimui telefonu arba elektroniniams bilietams. Be to, ši technologija gali būti naudojama autentiškumą patvirtinančiuose prietaisuose. Panašią technologiją galima rasti ir Londone kortelėse „Oyster Card“.

Kompanija „Nokia“ naujajame telefone „6216“ NFC palaikymą integravo į SIM kortelę. Tai leidžia sklandžiai atlikti autentikavimą ir saugojimą vykdant pirkimus. Atrodo, kad pagerinimai yra labai nedideli, tačiau tai gali būti dar vienas žingsnis, padėsiantis NFC paversti naudinga technologija.

http://www.itzinios.lt/uploads/1247309819.jpg

Kiti techniniai naujojo mobiliojo telefono bruožai niekuo neišsiskiriantys. Tai lengvas 3G telefonas, turintis 2 colių 240×320 ekraną, 2 megapikselių kamerą, microSD atminties korteles ir Bluetooth. Mobiliojo telefono „6216 Classic“ kaina – 150 eurų. Taigi, lyginant su kitais panašių charakteristikų telefonais, tai nėra brangus prietaisas.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *