Mobilusis telefonas „Nokia Mural“ („Nokia 6750“)

Naujasis mobilusis telefonas atrodo kaip šiek tiek atnaujintas telefonas „Nokia 6650“. „Nokia Mural“, taip pat žinomas kaip „Nokia 6750“, yra vidutinio lygio 3,5G atlenkiamas telefonas, skirtas išskirtinai „AT&T“ tinklui JAV. Žinoma, šis telefonas panašus ne tik į „Nokia 6650“, jis labai primena ir į „Motorola RAZR“. Be to, jo galimybės beveik identiškos kaip ir pernai metais išleisto mobiliojo telefono „RAZR2 V9x“. Tačiau blizgi išorė ir šiek tiek paslėptas išorinis ekranas padaro jį madingu telefonu. 

http://www.itzinios.lt/uploads/6750.png

Be GPS, naujasis telefonas „Nokia Mural 6750“ nėra pats įdomiausias telefonas pasaulyje. Viduje yra 2,2 colių 240×320 pikselių ekranas. Telefone yra 2 megapikselių kamera, multimedijos grotuvas, stereo Bluetooth ir microSD atmintis. Atrodo, kad plokščia klaviatūra turi tinkamus ir patogius mygtukus, kurie lenkia mobilųjį telefoną „RAZR“. Mobilusis telefonas „Nokia Mural“ naudoja kompanijos „AT&T“ navigacinę programą. Nei „Nokia“, nei „AT&T“ nepatvirtino, kad šis telefonas atrodo kaip standartinis serijos „Series 40“ telefonas, o ne „S60“ sumanusis telefonas. Jeigu tai tiesa, tai rodo žingsnį atgal.

Tai nėra pats įdomiausias mobilusis telefonas pasaulyje, išskyrus tai, kad kol kas dar nėra daug atlenkiamų GPS telefonų. Taigi, jei jūs esate atlenkiamų telefonų gerbėjas, mobilusis telefonas „Mural“ gali sudominti jus. Teigiama, kad šis telefonas kainuos apie 250 dolerių. Tačiau pasirašius dvejų metų sutartį, jo kaina sumažės iki 100 dolerių. Šį telefoną galima užsisakyti JAV.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *