Mobilusis telefonas „Nokia X6“

Vienas iš kompanijos „Nokia“ mobiliųjų telefonų serijos „X Series“ telefonų „Nokia X6“ yra pagerintas telefonas „Nokia 5800 XpressMusic“. Jame yra labai panašus 3,2 colių 640×360 ekranas, tačiau jame įmontuota 5 megapikselių kamera. Ji išsprendžia svarbiausią „5800“ trūkumą. Pavadinimas „X“ rodo, kad tai bus nauja „XpressMusic“ versija. Kompanija siūlo dvi naujojo telefono versijas: paprastą bei muzikinę. Galbūt kompanija „Nokia“ mano, kad vartotojams bus lengviau įsiminti trumpesnį pavadinimą.

Be kameros bei sumanesnio dizaino, egzistuoja ir kitų skirtumų tarp mobiliųjų telefonų „5800“ ir „Nokia X6“. Vienas iš svarbiausių – tai 32GB atmintis bei keletas programinės įrangos atnaujinimų, apimančių geresnį socialinių tinklų svetainių palaikymą. Tai 3G telefonas, palaikantis HSDPA atsisiuntimus, kurių maksimalus greitis yra 6 Mbps. Jis taip pat turi GSM ir WiFi ryšį, nors versijos, skirtos Kinijai ir Pietų Amerikai, yra šiek tiek kitokios. Kompanija „Nokia“ reklamuoja, kad „X6“ yra grotuvas, galintis skaityti beveik visus audio ir video formatus. Šiame telefone yra ir TV-out jungtis. Vartotojai gali paleisti stereo Bluetooth ir telefone įmontuotus stereo garsiakalbius. Be to, telefone yra ir FM radijas. Vidinės atminties turėtų pakakti muzikai ir keletui geros kokybės vaizdo klipų.

http://www.itzinios.lt/uploads/x6.png

Kaip jau buvo minėta, šiame telefone yra 5 megapikselių kamera su automatiniu fokusavimu, „Carl Zeiss“ optika ir LED blykste. Filmavimo sparta – 30 kadrų per sekundę. Jos turėtų užtekti žiūrėjimui per televizorių ar „YouTube“. Be to, naujajame telefone yra ir nuotraukų bei videomedžiagos redaktorius. Mobiliajame telefone yra interneto naršyklė, turinti „Flash Lite“ palaikymą. Be to, šiame telefone palaikomi standartiniai elektroninio pašto protokolai ir „Microsoft Exchange“.

Taigi, atrodo, kad šis telefonas yra tiesiog puikus ir gali būti „5800“ pakaitalas. Tačiau taip atrodo tik tol, kol nežinote kainos. Naujojo mobiliojo telefono „X6“ kaina – 450 eurų, tuo tarpu „5800“ kaina – 250 eurų. Tiek pat kainuoja ir mobilusis telefonas „N97 Mini“. Atrodo, kad šis mobilusis telefonas yra pernelyg brangus, kadangi jo specifikacijos yra pakankamai paprastos.

Kompanija „Nokia“ tvirtina, kad naujasis telefonas „X6“ bus pradėtas pardavinėti jau 2009 metų ketvirtąjį ketvirtį. Vartotojai galės pasirinkti jo spalvų kombinacijas: baltą ir mėlyną arba juodą ir raudoną.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *