Mobilusis telefonas „Samsung I5700 Galaxy Spica“ arba „Galaxy Lite“

„Samsung I5700“ yra naujasis kompanijos „Samsung“ telefonas su operacine sistema „Android“, kitaip dar žinomas kaip „Galaxy Spica“ arba „Galaxy Lite“. Šis telefonas labai panašus į „Samsung I7500 Galaxy“. Vienas įdomiausių bruožų – tai 800MHz procesorius, kuris žymiai greitesnis nei kitų „Android“ prietaisų. Procesoriaus greitis tampa vis svarbesniu sumaniųjų telefonų rinkoje. Mobilusis telefonas „I5700“ yra įdomus ir savo dizainu, jis atrodo šiuolaikiškesnis nei retro stiliaus „Galaxy“. Vartotojai gali pasirinkti juodą arba baltą mobilųjį telefoną.

http://www.itzinios.lt/uploads/galaxylite.png

Kompanija „Samsung“ pateikė tik dalines naujojo telefono specifikacijas. Šis telefonas turės 3,2 colių jutiklinį ekraną. Spėjama, kad jis bus 320x480pikselių. Jame bus GPS, skaitmeninis kompasas, 3,2 megapikselių kamera. Telefonas palaikys 3G ryšį. Kol kas neaišku, ar jame bus WiFi, bet spėjama, kad jis palaikys 3,5G duomenis. Šiame telefone bus didesnė 1500 mAh baterija, kuri turėtų prailginti naudojimo laiką. Kol kas nepateikiama informacijos apie telefono svorį ar dydį, tačiau originalusis telefonas „Galaxy “ sveria 119 gramų, taigi, tikimasi, kad ir „I5700“ svoris bus panašus.

Kompanija „Samsung“ pateikė orientacinę naujojo mobiliojo telefono kainą. Teigiama, kad jis kainuos apie 320 eurų. Taigi, šis telefonas bus šiek tiek pigesnis nei šiuo metu pardavinėjamas „Galaxy“. Jau kitą mėnesį šis telefonas pasirodys Rusijoje, o vėliau ir kitose valstybėse.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *