Mobilusis telefonas „Sony Ericsson Vivaz“

Mobilusis telefonas „Sony Ericsson Vivaz“ yra pirmasis kompanijos „Sony Ericsson“ 2010 metais pristatytas prietaisas. Šiame telefone naudojama „Symbian“ operacinė sistema ir tai šiek tiek stebina, nes „Sony Ericsson“ neseniai patvirtino, jog ši operacinė sistema pasižymi keletu trūkumų. „Sony Ericsson Vivaz“ turi 3,2 colių 360×640 pikselių jutiklinį ekraną bei 8,1 megapikselių kamerą su autofokusu. Viena įdomi savybė ta, jog ši kamera gali filmuoti 720p HD vaizdo įrašą. Taigi, ši funkcija iš tiesų įspūdinga.

Į naująjį mobilųjį telefoną yra įmontuota ir GPS. Telefone pateikiama bandomoji „Wisepilot“ navigacijos sistemos versija. Didelis 3,2 colių ekranas leidžia naudoti įvairių tipų programas. Mobiliajame telefone „Sony Ericsson Vivaz“ yra WiFi bei 3.5G HSPA duomenų palaikymas. Telefone panaudotas 720 MHz procesorius, turintis 75MB RAM ir tai turės įtakos greitam „Symbian“ programos paleidimui. Kompanija teigia, jog kalbėti šiuo telefonu galima penkias valandas, o laukimo trukmė – 18 dienų.

Naujasis mobilusis telefonas palaiko microSD atminties korteles, o į pakuotę įeina 8GB kortelė. Žinoma, „Vivaz“ telefone yra ir Bluetooth, 3,5 mm audio lizdas bei galimybė peržiūrėti HD videomedžiagą. Mobilusis telefonas sveria tik 97 gramus. Operacinė sistema „Symbian S60 5th Edition“ pateikiama kartu su programomis, skirtomis „Facebook“, „Twitter“, „YouTube“, dokumentų peržiūrėjimo programa bei keletu žaidimų. Kompanija „Sony Ericsson“ praneša, jog šis telefonas bus pradėtas pardavinėti jau pirmąjį šių metų ketvirtį. Pirkėjai galės pasirinkti sidabrinį, juodą, mėlyną arba ryškiai raudoną telefoną. Kol kas nepateikiama informacijos apie kainą.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *