Mobilusis telefonas „Sony Ericsson XPERIA X10“

Mobilusis telefonas „Sony Ericsson XPERIA X10“ yra pirmasis kompanijos „Sony Ericsson“ telefonas su operacine sistema „Android“. Skirtingai nuo mobiliųjų telefonų „Motorola MILESTONE“ ir „DROID“, šiame telefone įdiegta „Android 1.6“, o ne „Android 2.0“ versija. Kompanija „Sony Ericsson“ patobulino standartinę operacinę sistemą „Android“ pridėdama „UX platform“. Šis priedas suteikia tokių funkcijų kaip „Timescape“ ar „Mediascape“, leidžiančių tvarkyti ryšius ir multimedijos failus.

http://www.itzinios.lt/uploads/sony-ericsson-xperia-x10.jpg

Ekranas yra ryškiausias šio mobiliojo telefono bruožas. Tai 4 colių 854×480 pikselių ekranas, turintis 262 000 spalvų. Šio tipo didelis ekranas idealiai tinka naršymui internete bei video klipų žiūrėjimui. Priešingai nei kiti „XPERIA“ sumanieji telefonai, naujasis „X10“ neturi išslenkančios klaviatūros. Šiame telefone yra 8,1 megapikselių kamera, turinti automatinio fokusavimo funkciją, dvigubą LED blykstę, palaikančią vietovių žymėjimą. Šis telefonas pasižymi labai įdomia funkcija: jis gali atpažinti nuotraukose esančius žmones ir susieti juos su telefone esančiais kontaktais. „X10“ gali ir filmuoti.

Šiame telefone yra ir GPS, veikiantis su „Google Maps“ arba bandomąją navigacinės sistemos „Wisepilot“ versija. Operacinė sistema „Android 1.6“ palaiko multimedijos grotuvą, interneto naršyklę ir elektroninio pašto, įskaitant „Microsoft Exchange“, paslaugas. Naujajame telefone yra 1 GHz Snapdragon procesorius, padarantis šį telefoną vienu sparčiausių šioje klasėje. Be to, yra 1GB vidinė atmintis ir galimybė ją padidinti dar 8GB įdėjus microSD kortelę.

Tai 3.5G prietaisas, palaikantis 800/850/1900/2100 MHz ryšį JAV bei 900/1700/2100 MHz likusiame pasaulyje. Palaikomi HSPA greitieji parsisiuntimai ir įkėlimai, WiFi bei GSM. Didelis telefono „XPERIA X10“ ekranas rodo, kad tai gana didelis prietaisas, kurio išmatavimai – 119x63x13mm. Jis sveria 135 gramus. Kitos savybės: 3,5 mm audio lizdas ir stereo Bluetooth. Šiame telefone trūksta tik FM radijo, nors naujos MW600 Bluetooth stereo ausinės tuo pačiu metu prideda ir radiją.

Kompanija „Sony Ericsson“ tvirtina, kad naujasis telefonas turėtų pasirodyti jau pirmąjį 2010 metų ketvirtį. Pirkėjai galės pasirinkti vieną iš dviejų spalvų „jausmingą juodą“ arba „blizgią baltą“. Kol kas kaina nėra žinoma.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *