„Motorola“ planuoja parduoti savo padalinį

Buvo pranešta, kad kompanija „Motorola Inc“ siekia parduoti savo didžiausią padalinį, gaminantį įrangą kabelinėms ir bevielio ryšio kompanijoms. Remiantis informacija, pateikta „The Wall Street Journal“ internetinėje svetainėje, kompanija tikisi, kad šio pardavimo vertė sieks 4,5 milijardus dolerių. Kompanijos „Motorola“ atstovas atsisakė pakomentuoti gandus ir spekuliacijas. Žurnale teigiama, kad potencialūs Namų ir tinklo mobilumo padalinio pirkėjai apima privataus kapitalo įmones bei telekomunikacijų įrangos gamintojus, tokius kaip „Samsung Electronics Co“ bei „Huawei Technologies Co“.

Trečiadienį kompanijos „Motorola“ akcijų vertė sumažėjo 8 proc. ir siekė 8,77 dolerius. Kompanija turi dar du padalinius: mobiliųjų prietaisų („Mobile Devices“) padalinys gamina mobiliuosius telefonus, o Įmonių mobilumo padalinys – policijos radijo aparatus, brūkšninio kodo skaitytuvus ir kitą Vyriausybei bei korporacijoms reikalingą įrangą. Ilgalaikiame kompanijos plane buvo numatyta atskirti Mobiliųjų prietaisų padalinį. Tai turėjo įvykti jau šiais metais, tačiau nuosmukis ir sunki padėtis privertė kompaniją „Motorola“ šį žingsnį atidėti vėlesniam laikui.

Namų ir tinklo mobilumo padalinys turėtų pritraukti pirkėjus. Skirtingai nei Mobiliųjų prietaisų padalinys, jis veikia pelningai. Teigiama, kad trečiąjį metų ketvirtį veiklos pelnas sudarė 199 milijonus dolerių, o pardavimai – 2,1 milijardus dolerių.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *