Naujoji technologija dalina interneto svetaines į atskirus elementus

Konferencijoje „DEMOfall 2009“ buvo pademonstruotas originalus įrankis, dalinantis svetaines į visiškai atskirus elementus. Vėliau, pelės pagalba, šiuos elementus galima sudėlioti visiškai kitokia tvarka. Tai yra bandymas pagerinti sąveikos su vartotoju efektyvumą ir galimybė išeiti už klaviatūros naudojimo ribų.

Serviso „Web on Weels“ darbas šiuo momentu yra uždaro beta testavimo versijoje. Pvz., jums labai patiko nuotrauka kurioje nors svetainėje. Pakanka tiesiog nutempti ją prie „Skype“ ar „Windows Live Messenger“ kontaktų ir jūsų draugas jau galės ją atsisiųsti. Taip pat miestų ar šalių pavadinimus galima nutempti į „Firefox“ naršyklės įrankių juostos skiltį „Google Maps“ ir tuoj pat kitame lange pasirodys žemėlapis su norimu punktu. Vartotojas gali nutempti knygos viršelio nuotrauką ant „amazon“ piktogramos ir jis gaus visą informaciją, kur galima nusipirkti norimą leidinį.

Manoma, jog investuotojus labiausiai sudomins „Web on Weels“ būtent todėl, jog ją įmanoma pritaikyti įrenginiams su sensoriniu ekranu. Augantis „iPhone“ populiarumas ir greitas „Windows 7″ operacinės sistemos, turinčios integruotą valdymą sensoriniu būdu, išleidimas užduos visiems klausimą: kodėl gi visiškai neatsikračius klaviatūros?

Šią programą sukūrė devyniolikmečiai Peter Elias ir Martin Shen bei septyniolikmetisWilliam King. Pasirodė, jog jaunieji „Web on Weels” kūrėjai yra jaunesni nei Jerry Yang, kuris, būdamas 25 metų, pradėjo savo web projektą, dabar visiems gerai žinomą kaip „Yahoo!“.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *