Nebus „Nook“ Kalėdoms? Imkit 100 dolerių dovanų kortelę

Kai kurie pirkėjai, iš anksto užsisakę „Barnes & Noble“ elektroninį skaitytuvą „Nook“, gali iki Kalėdų jo nesulaukti. Kompanija „Barnes & Noble“ penktadienį kai kuriems klientams parašė elektroninį laišką, kuriame teigė, jog prietaiso pristatymas šiek tiek vėluos. Kompanija tikisi, jog prietaisai bus pristatyti jau ketvirtadienį. Jei elektroniniai skaitytuvai nebus pristatyti laiku, kompanija pažadėjo gruodžio 23 dieną atsiųsti nuoširdų atsiprašymą ir 100 dolerių vertės „Barnes&Noble.com“ internetinių dovanų sertifikatą. Elektroniniame laiške rašoma, kad jei „Nook“ nebus pristatytas per Kalėdas, tai kompanija prietaisą klientams pateiks iki gruodžio 29 dienos.

Šią situaciją pakomentavo ir kompanijos „Barnes & Noble“ atstovė Mary Ellen Keating. „Didžioji dalis klientų, iš anksto užsisakiusių mūsų elektroninius skaitytuvus, juos gaus laiku. Mes intensyviai dirbame, kad galėtume patenkinti paklausą ir pristatyti prietaisus savo klientams iki gruodžio 24 dienos. Deja, bus nedidelis procentas vartotojų, kurie negaus šių prietaisų laiku. Vakar mes susisiekėme su jais, atsiprašėme ir pateikėme jiems naują pasiūlymą: „nook“ šventinių dovanų sertifikatą bei „bn.com“ dovanų sertifikatą“.

Kompanija „Barnes & Noble“ savo elektroninį skaitytuvą pristatė spalio 20 dieną Niujorke. 259 dolerius kainuojantis prietaisas yra reklamuojamas kaip pirmasis elektroninis skaitytuvas, kuriame įdiegta operacinė sistema „Android“. Po kelių savaičių kompanija pranešė, kad šio prietaiso paklausa tokia didelė, jog klientai neturėtų tikėtis jų pristatymo iki gruodžio 11 dienos, nors buvo tikimasi elektroninius skaitytuvus pateikti dar lapkričio mėnesio pabaigoje. Tuomet kompanija pažadėjo iš anksto užsakytus prietaisus pristatyti iki švenčių. Šeštadienį kompanija „Barnes & Noble“ internetinėje svetainėje pateikė naują pristatymo datą naujiems užsakymams – tai vasario 1 diena.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *