„Nintendo“ ketina išleisti didesnio ekrano konsolę „DSi“

Kompanija „Nintendo Co“ netrukus Japonijoje pristatys žaidimų konsolės „DSi“ versiją su dideliu ekranu. Ši konsolės versija skirta vyresnio amžiaus žmonėms. Kompanija „Nintendo“ ketina pristatyti naują modelį, turintį dvigubai didesnį ekraną nei dabartinės versijos. Šis modelis turėtų būti pristatytas dar iki šių metų pabaigos. Kompanija tikisi, kad didesnis ekranas pritrauks vyresnio amžiaus žmones, kurie skundžiasi, kad dabartinėse versijose jiems sunku įžiūrėti tai, kas yra ekrane. Tai susiję ir su naujomis programomis, tokiomis kaip elektroninių knygų skaitymas bei filmų žiūrėjimas. Manoma, kad konsolės kaina bus kaip ir esamos versijos – 18 900 jenų (100 dolerių).

„DSi“ – tai naujausia „DS“ serijos dvigubo ekrano žaidimų konsolė. Ji buvo išleista maždaug prieš metus. Joje įmontuotos dvi kameros. Iš pradžių ši konsolė buvo labai sėkminga, tačiau pardavimai pamažu mažėjo ir dabar siekia vos trečdalį pradinio lygio. Dabartinėje versijoje yra 3,25 colių ekranas. Panašaus dydžio ekranas yra ir kompanijos „Apple Inc“ gaminamame mobiliajame telefone „iPhone“. Kompanija „Nintendo“ ketina padidinti ekrano dydį – jo įstrižainė siektų daugiau nei 4 colius. Taigi, ekranas būtų panašaus dydžio kaip ir kompanijos „Sony Computer Entertainment Inc“ gaminamos konsolės „PlayStation Portable“. Iki 2010 metų kovo mėnesio pabaigos kompanija „Nintendo“ planuoja pristatyti naują „DSi“ versiją, kurioje būtų pagerintos antipiratavimo funkcijos. Šis modelis bus skirtas Kinijai ir Pietų Korėjai.

Balandžio – birželio mėnesiais kompanijos „Nintendo“ grynasis pelnas sumažėjo 60,6 proc., lyginant su tuo pačiu pernai metų laikotarpiu. Tai sąlygojo ir stipresnis jenos kursas. tai rodo, kad pramonė yra recesijoje. Ketvirtadienį kompanija „Nintendo“ planuoja pristatyti paskutiniojo ketvirčio rezultatus.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *