„Nokia” ir „Vodafone” mažina darbuotojų skaičių

Mobiliųjų telefonų ganintojai ieško galimybių sumažinti išlaidas.

Mobiliųjų telefonų gigantai „Nokia“ ir „Vodafone“ siekdami prisitaikyti prie sunkėjančios ekonomikos situacijos antradienį paskelbė apie dalies darbuotojų atleidimą.

Pasak Reuters, „Vodafone“ atleido 500 darbuotojų Didžiojoje Britanijoje, tuo tarpu „Nokia“ susitarė su 1000 darbuotojų iš įvairių pasaulio valstybių dėl savanoriško išėjimo iš darbo. „Nokia“ taip pat planuoja atleisti apie 100 žmonių, dirbančių mobiliųjų telefonų reklamos srityje.

“Kadangi klientai ieško geriausios kokybės mobiliosiose paslaugose, „Vodafone“ siekia sumažinti savo išlaidas, tęsdama investicijas į naujus produktus ir paslaugas, taip prisitaikydama prie kintančių vartotojų poreikių“, – kalbėjo „Vodafone“ atstovas.

„Nokia“ paaiškino, kad be šios prašymų atsistatydinti bangos, kurios procesas turi būti pabaigtas iki gegužės pabaigos, jie toliau skatins neapmokamus darbuotojų atsistatydinimus. „Darbuotojų ir jų atstovų atsakas į šiuos pasikeitimus ir siūlymai, kaip sumažinti personalo išlaidas, teikia vilčių. Mes apsvarstėme galimybes ir dabar skatiname savanorišką iniciatyvą, kuri padėtų mums sumažinti išlaidas dabartinėje rinkos situacijoje. Jei viskas vyks sėkmingai, tai sumažins poreikį nesavanoriškam atleidimui iš pareigų“, – kalbėjo „Nokia“ žmogiškųjų išteklių direktorius Hallstein Moerk.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *