„OfficeBench 7“ – naujas įrankis, įvertinantis kompiuterio našumą

Domitės kompiuterio našumu? Norite išbandyti „Windows 7“ ir palyginti šią operacinę sistemą su „Vista“ ar „XP“? Tada jūs turėtumėte susipažinti su „OfficeBench 7“.

Kas yra „OfficeBench“?

„OfficeBench 7“ yra skriptas, naudojantis „Microsoft Office“ instaliaciją ir nustatantis kompiuterio našumą. Skirtingai nuo kitų realaus pasaulio programų bandymo priemonių, „OfficeBench 7“ skirtas išbandyti jūsų kompiuterį. Ši programa naudoja „Office COM“ sąsają, kad galėtų valdyti „Word“, „Excel“, „PowerPoint“ ir „Internet Explorer“. Vėliau programa nustato, kiek laiko prireikė programoms atlikti tam tikrą veiksmų seką. Galutinis rezultatas yra labai paprastas – tai užduoties atlikimo laikas sekundėmis. Tai leidžia lengvai palyginti skirtingas „Windows“ ir „Office“ versijas bei konfigūracijas. Pavyzdžiui, jūs galite paleisti „Windows XP“ operacinę sistemą ir „Office 2003“, tačiau vėliau jūs ketinate įdiegti „Windows 7“ ir „Office 2007“. „OfficeBench“ leidžia jums lengvai įvertinti šio perėjimo įtaką bei palyginti rezultatus. Rezultatai jus gali labai nustebinti.

Kaip „OfficeBench“ dirba?

„OfficeBench 7“ yra programiškai suderintas su „Microsoft Office“. Tai reiškia, kad „OfficeBench“ galima paleisti skirtingose „Office“ versijose. Tas pats skriptas gali būti naudojamas išbandyti „Office 2000“, „XP“, „Office 2003“ ir „Office 2007“ bei „Office 2010“ beta versiją. Be to, jis nepriklauso nuo operacinės sistemos versijos. Taigi, tai leidžia išbandyti „Windows 2000“, „XP“, „Vista“ ar „Windows 7“. „OfficeBench 7“ gali būti naudojamas net „Windows Terminal Services“ sesijos metu. Paprastas skripto dizainas leidžia įvertinti serverio pajėgumus ir mastelį. „OfficeBench“ puikiai veikia ir su „VM“. Iš tiesų, „OfficeBench“ yra suderintas su visais pagrindiniais „VM“ monitoriais. Jo pagrindinė išbandymo sistema gali būti pritaikyta įvairiose virtualizacijos aplinkose, įskaitant „App-V“, „ThinApp“, „SVS“, „XenApp“ ir „XenoCode“.

Kur galima gauti „OfficeBench“?

„InfoWorld“ bendradarbiauja su „exo.performance.network“, kad vartotojai galėtų nemokamai gauti „OfficeBench 7“ ir įvertinti „Windows Sentinel“ našumą. „exo.performance.network“ turi beveik 20 000 vartotojų. Teigiama, kad tai didžiausia pasaulyje realaus pasaulio sistemų ir programų įvertinimo saugykla. „OfficeBench 7“ vartotojai gali įeiti į šią saugyklą ir išmatuoti savo kompiuterių našumą. Jie gali palyginti jį su sistemomis, esančiomis bet kurioje pasaulio vietoje. Be to, vartotojai gali gauti savo „OfficeBench 7“ versiją. Jiems tereikia užsiregistruoti „InfoWorld“ nemokamoje svetainėje „Windows Sentinel service “. Jie ten gali parsisiųsti „OfficeBench 7“ ir gauti asmeninį vartotojo ID, leidžiantį rezultatus išsaugoti „exo.repository“ svetainėje. Savo rezultatus jie gali palyginti su visų sistemų vidurkiu. Jei jau esate „Windows Sentinel“ vartotojas, jūs galite atsisiųsti naują „DMS Clarity Tracker 7“ paketą, atnaujinti „Clarity Tracker“ instaliaciją ir tada parsisiųsti „OfficeBench“.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *