Pagaliau išaiškinta paslaptinga „Google“ žinutė

Turbūt kai kurie žmonės nemiegojo sužinoję, kad „Google“ įsipareigojo svetimoms kultūroms. Nutolusioms nuo Žemės kultūroms, kurios gyventojai – žali žmogeliukai, nenaudojantys tokių frazių kaip „rinkos segmentavimas“.

http://www.itzinios.lt/uploads/google_ateiviai.png

Kompanijos „Google“ pagrindiniame puslapyje pasirodė paslaptingas ženklas, vaizduojantis ateivių erdvėlaivį. Jis vaizduoja antrąją žodžio „Google“ raidę „O“. Ar mes tikėjomės rasti žodį „gogle“? Ar tai neprimena „ogling“ (liet. šaudyti akimis)? Nors tai nerodo jokių sąsajų su scientologijos bažnyčia, tačiau pirmasis „Google“ variantas nenuslopina susirūpinimo. „Mes manome, kad antroji „O“ yra svarbi vartotojams, kad jie galėtų atpažinti mūsų prekinį ženklą. Mes atidžiai nagrinėjame paslaptingą žinutę, pasirodžiusią „twitter“ sraute, bei raidės „O“ išnykimą. Tikimės, kad tai bus atnaujinta per ateinančias savaites“, – paskelbė kompanija.

Kompanijos „Google“ puslapyje „Twitter“ penktadienį pasirodė demaskuojanti žinutė „1.12.12 25.15.21.18 15 1.18.5 2.5.12.15.14.7 20.15 21.19“. Tačiau taip galėjo pagalvoti tik tie, kurie mąsto tam tikru būdu. „Taip, žinoma, – pagalvojo jie. – Juk tai nuoroda į nuostabų japonišką videožaidimą „Zero Wing“, išleistą 1980 metais“. „Zero Wing“ yra tiesiog puikus ir jis pasižymi itin charakteringais angliškais vertimais. Akivaizdu, kad net geresnis už Andrew Lloyd Webber „Cats“ muziką. Tai patvirtina ir šis pareiškimas, girdimas „Zero Wing“ pradžioje: „Kaip jūs, džentelmenai? Visa jūsų bazė priklauso mums“. Kai jūs žinutėje pateiktus skaičius paverčiate atitinkamomis abėcėlės raidėmis, gaunate užrašą: „Visos jūsų O priklauso mums“. Kodėl kažkas norėjo susieti tai su „Zero Wing“? Na, juk žaidimo dvidešimtmetis. Taigi, problema išspręsta, pasaulis saugus, o kompanijos „Google“ neperėmė ateiviai.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *