Pasibaigė „InfoBalt 2009” paroda

Šiandien pasibaigė „InfoBalt 2009” paroda – konferencija, kurioje dalyvavo ir IT ŽINIOS.LT. Per visas keturias parodos dienas „InfoBalt“ ir „Balttecniką“ aplankė apie 4000 žmonių, o konferencijas internete stebėjo apie 10000 vartotojų (vidutiniškai 250 vienai konferencijai).

Dėl sudėtingos ekonominės situacijos šiais metais sumažėjo dalyvių skaičius. Praeitais metais jų buvo apie 60, tuo tarpu šiais – apie 40 (kartu su konferencijų dalyviais). Pasak organizatorių tam didelę įtaką turėjo sunki ekonominė atmosfera bei įmonių abejingumas: IT įmonės Lietuvoje daugiausiai apsiriboja parduotuvėmis, internetine prekyba ir neįvertina investicijų į intelektinį kapitalą naudos. Nors dalyvių šiais metais buvo mažiau, paroda vyko 2 dienom ilgiau. Ji buvo labiau orientuota į verslo kontaktų užmezgimą, todėl vyko darbo dienomis.

Šiek tiek netikėtas buvo parodos perkėlimas į pavasarį, tačiau, kaip parodos – konferencijos projekto vadovė Laura Vilkaitė teigia, šio žingsnio tikslas buvo sujungti dvi susijusias parodas: „Balttechnikai“ reikalingos programos, sprendimai, kuriuos gali pateikti IT“.

Organizatoriai parodą laiko sėkminga: tokiomis aplinkybėmis buvo padaryta viskas ir pačių organizatorių lūkesčiai pasiteisino.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *