Pasigirdo gandai apie „Google“ „netbook“ kompiuterį

Kompanija „Google“ gali netrukus prisijungti prie „netbook“ kompiuterių gamintojų. Naujausiuose ganduose tvirtinama, jog kompanijos „Google“ kompiuteriai bus pristatyti jau kitąmet. Svetainės „TechCrunch“ atstovas Michael Arrington cituoja įvairius šaltinius tvirtindamas, jog kompanija „Google“ dirba bent su vienu kompiuterių gamintoju, kurdama savo naująjį kompiuterį. Naujasis „netbook“ kompiuteris turės „Google“ prekinį ženklą ir bus parduodamas tiesiogiai vartotojams.

Kuo šis kompiuteris gali skirtis iš kitų? Michael Arrington kol kas to nežino, tačiau mano, jog „ARM“ procesorius ir „Nvidia Tegra“ grafikos lustas gali būti panaudoti vietoje „Intel Atom“ procesoriaus ir integruotos grafikos. Be to, techninė įranga nėra svarbiausias dalykas. Sumanieji telefonai ir „netbook“ kompiuteriai paprastai pasižymi panašiais kriterijais. Svarbiausia yra programinė įranga. Tačiau įdomu tai, jog ganduose teigiama, jog kompanija „Google“ savo sumanųjį telefoną ir „netbook“ planuoja pardavinėti tiesiogiai pirkėjams. Tai reiškia, kad galima tikėtis „Google Store“. Kompanija „Google“ savo techninę įrangą gali reklamuoti bet kuriuo metu atliekant paiešką internete.

Negana to, tai gali atverti duris ir kitiems „Google“ produktams. Prisiminkime, kai „Google“ pranešė apie „Chrome OS“, kompanija tvirtino, jog ji kuriama staliniams ir „notebook“ kompiuteriams. Kompanija „Google“ gali nesustoti ties šiais dviem produktais. Vieną dieną ši kompanija gali pasiūlyti visą kompiuterių sistemą.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *