Pasiruošę „Windows 7“? Štai patarimai, padėsiantys sėkmingai pasirinkti

Oficiali „Windows 7“ išleidimo data – spalio 22 diena, tačiau kai kurie kompiuterių gamintojai vartotojams pateiks ją anksčiau. Dauguma verslo įmonių praleido operacinę sistemą „Vista“, jie nusprendė naudoti jau 8 metų senumo „XP“. Taigi, nėra jokių abejonių, kad didžioji dalis šių įmonių pereis prie „Windows 7“. Tačiau kaip reikėtų pereiti prie „Windows 7“?

Atsakymas priklauso nuo kelių veiksnių, būdingų jūsų aplinkai. Apžvelgsime pagrindinius sprendimus ir pasirinkimus, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, norint sėkmingai pereiti prie „Windows 7“.

Pirmiausia reikia atsižvelgti į sistemų, kurias ketinama įdiegti į „Windows 7“, skaičių. Reikėtų nuspręsti ar galima naudoti esamą kietąjį diską, ar geriau įsigyti naują kompiuterį. Pavyzdžiui, „Windows 7“ reikia mažiausiai 2GB RAM, 1GHz dviejų branduolių pagrindinio procesoriaus ir mažiausiai 16GB 32 bitų „Windows 7“ ir 20GB 64 bitų versijos instaliacijai. Be to, kompiuteryje turi būti su DirectX 9 suderintas grafikos procesorius.

Jei jūs manote, kad jums reikia visų naujų kompiuterių, kuriuose įdiegsite „Windows 7“ ir automatiškai pasirinksite 64 bitų versiją, siūlytumėme dar kartą apmąstyti tai. Jūs turėtumėte apsvarstyti visus pliusus ir minusus. Nors kiekvienas naujas kompiuteris turėtų palaikyti 32 ir 64 bitų „Windows 7“ versijas, tačiau 64 bitų versijos gali net neprireikti. 64 bitų OS palaiko žymiai daugiau RAM nei 32 bitų versija. Tačiau dauguma periferinių įrenginių neveiks su 64 bitų operacinės sistemos versija. Vadinasi, pasirinkus šią versiją gali prireikti pakeisti visą techninės įrangos ir programinę aplinką, ne tik naujus kompiuterius. Be to, kai kurios 32 bitų programos 64 bitų operacinėje sistemoje veiks lėčiau.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *