„Plastic Logic“ pristato „QUE“ – pirmąjį skaitytuvą, skirtą verslo profesionalams

Kompanija „Plastic Logic“ pranešė ketinanti pristatyti „QUE™“. Tai pirmasis „proReader“, skirtas verslo profesionalams. Teigiama, kad jis bus pristatytas 2010 metų sausio 7 dieną vyksiančioje Elektronikos vartotojų parodoje.

„QUE“ yra esminė priemonė, skirta užsiėmusiems profesionalams. Ji suteikia prieigą prie dinaminio turinio. Išleisdama „QUE“, kompanija „Plastic Logic“ išplečia elektroninių skaitytuvų kategoriją, kuri šiuo metu orientuojasi į laisvalaikio skaitymo prietaisus ir eilinius vartotojus. Tuo tarpu „QUE“ yra sukurtas tam, kad palengvintų šiuolaikiško verslininko gyvenimo būdą ir sumažintų jo darbo krūvį.

Šis prietaisas vartotojams ne tik suteiks prieigą prie verslo ir profesinių laikraščių, knygų ir periodinių leidinių, bet ir palaikys tuos dokumentų formatus, kurie būtini verslui. Tai apims „PDF“, „Word“, „PowerPoint“ ir „Excel“ dokumentus ir kartu funkcijas, leidžiančias valdyti turinį. „Prekinis ženklas „QUE“ orientuojamas į papildomą skaitymo patirtį, – tvirtino kompanijos „Plastic Logic“ vadovas Richard Archuleta. – Elektroninis skaitytuvas „QUE“ pagerina verslo efektyvumą ir suteikia konkurencinį pranašumą“.

Šis prietaisas yra ypač plonas, lengvas ir leidžia naudotis bevieliu tinklu. „QUE“ dydis – 8,5×11 colių, o storis mažesnis nei 1/3 colio. Jis sveria mažiau nei dauguma periodinių leidinių. „QUE proReader“ turi didžiausią ekraną šios pramonės prietaisų tarpe. Jame yra intuityvi ekrano vartotojo sąsaja. Šis prietaisas suteikia prieigą prie svarbių dokumentų bei mėgstamų ir kartu būtinų publikacijų. „QUE“ išsiskiria iš kitų dėl to, jog tai elektroninis skaitytuvas, skirtas verslui. Jis unikalus ir savo grūdinto plastiko ekranu. Ši išskirtinė technologija, sukurta kompanijos „Plastic Logic“, bei E Ink technologija „Vizplex®“, suteikia nepakartojamą skaitymo patirtį. Baterijos laikymo trukmė skaičiuojama ne valandomis, o dienomis.

QUE“ vartotojai turės prieigą prie turinio per Wi-Fi ir kompanijos „AT&T“ 3G tinklą. Parduotuvėje vartotojai galės rasti svarbiausias verslo publikacijas. Šią parduotuvę vartotojams siūlo kompanija „Barnes & Noble“ – tai didžiausia pasaulyje elektroninių knygų parduotuvė. Šio skaitytuvo kaina bus paskelbta kitų metų sausio 7 dieną.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *