Ploniausias „Walkman“ grotuvas A845

  • Grotuvo storis – 7,2 mm
  • Didelis, ryškus 7,1 cm įstrižainės OLED ekranas
  • Aukštos kokybės garsas su „S-Master“ skaitmeniniu stiprintuvu ir „Digital Clear Audio“ technologija
  • Iki 98 proc. aplinkos triukšmo pašalinimas su komplektuojamomis ausinėmis

Naujasis „Sony Walkman A845“ (NWZ-A845) vaizdo ir muzikos grotuvas su 16 GB talpos atmintimi pasirodys 2010 metų vasario mėnesį. Tai ploniausias „Walkman“ grotuvas – A845 modelio storis siekia vos 7,2 mm ir sveria 62 gramus (be ausinių). „Walkman A845“ yra galingas, aukštos kokybės muzikos bei vaizdo grotuvas, jame įmontuotas didelis ir ryškus 7,1 cm įstrižainės OLED ekranas, pasižymintis dideliu kontrastingumu, plačiu žiūrėjimo kampu ir itin greita reakcija. Nauja „Scene Scroll“ funkcija leidžia peržiūrėti ilgesnius filmukus kaip atskirų epizodų seką. Suradus joje norimą epizodą, galima filmą pradėti žiūrėti nuo jo.

Grotuvą papildomai įsigyjamu kabeliu (WMC-NWV10) galima prijungti prie televizoriaus ir mėgautis vaizdais dideliame ekrane 720×480 taškų raiška ir 30 kadrų per sekundę kokybe. „Walkman A845“ grotuve gausu garsą pagerinančių technologijų, tuo šis grotuvas išskiria iš kitų MP3 grotuvų. „S-Master“ skaitmeninis stiprintuvas užtikrina sodrų garsą ir iki minimumo sumažina iškraipymus. „Clear Audio“ technologija padeda perteikti visas garso subtilybes ir detales. „Clear Stereo“ minimizuoja kairiojo ir dešiniojo kanalų liejimąsi, o „Clear Bass“ rūpinasi, kad žemų dažnių tonai būtų stiprūs, bet neiškraipyti. „DSEE Sound Enhancement“ padeda atkurti lygius, detalius aukštų dažnių garsus, kurie paprastai prarandami, kai muzika iš kompaktinio disko įrašoma į MP3 bylą. Kartu komplektuojamos 13,5 mm „EX“ į ausis įkišamos ausinės pašalina aplinkos triukšmus. „Digital Noise Cancelling“ funkcija, naudodama pažangius apdorojimo algoritmus, leidžiančius aptikti ir pašalinti triukšmą nepakenkiant garso kokybei, gali neutralizuoti supančios aplinkos garsą iki 98 procentų.

Trys skirtingi profiliai optimizuoja triukšmo sumažinimą priklausomai nuo aplinkos: lėktuvo, traukinio ar autobuso. Naudojant kartu pridedamą adapterį, „Walkman“ grotuvą galima prijungti prie lėktuvo garso sistemos ir mėgautis skrydžio metu siūlomu pramoginiu turiniu pašalinant variklių keliamą triukšmą. Muziką, filmukus, nuotraukas bei grojaraščius paprasta perkelti pertempiant norimas bylas iš kompiuterio katalogo į grotuvą ar per „iTunes 9.0“ naudojant „Content Transfer“ programinę įrangą. Ši programinė įranga taip pat konvertuoja kai kurias bylas taip, kad jas būtų galima groti arba žiūrėti „Walkman A845“ grotuve. Užtikrintas suderinamumas su daugeliu plačiai naudojamų skaitmeninių muzikos ir vaizdo įrašų formatų, tarp jų ir apsaugotomis WMA ir WMV bylomis.

„Walkman A845“ įkrauto akumuliatoriaus pakanka iki 29 valandų klausytis muzikos arba iki 9 valandų žiūrėti filmukus. Tarp papildomai siūlomų priedų – „Sony SRS-NWGU50“ garsiakalbių sistema, į kurią įstačius „Walkman“ grotuvą, galima mėgautis galingu garsu su sodriais bosais.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *